Povezane vesti
Snega će biti i kad mu vreme nije: Stigla detaljna vremenska prognoza za zimu, a poznato i kad nas čeka miholjsko leto
Kurir 20.09.2022
Republički hidrometeorološki zavod navodi da je leto za nama bilo najtoplije od 1951. godine na Paliću, u Novom Sadu, Kikindi i u Banatskom Karlovcu, a treće najtoplije u Beogradu, gde se meteorološka istraživanja vrše od 1888. godine. Meteorolozi RHMZ-a… »
Sneg nam stiže pre nego što mislimo! Meteorolog objavio detaljnu prognozu za zimu - zaboravite na lepo vreme
Mondo 20.09.2022
Objavljena je vremenska prognoza za zimu 2022. godine. Objavljena je vremenska prognoza za zimu 2022. godine. Posle veoma toplog leta, prema prognozama meteorologa, koji su objavili vremensku prognozu za zimu 2022, stiže nam nam blaga zima sa prosečnim… »
Novi sistem naplate putarine, testiranje u toku: Velika olakšica za vozače, evo kada počinje primena
Mondo 20.09.2022
U toku je test faza elektronske naplate putarine u zemljama "Otvorenog Balkana". U toku je test faza elektronske naplate putarine u zemljama "Otvorenog Balkana". Elektronska naplata putarine trenutno je najzastupljeniji način naplate putarine, a u… »
Kada i kako će funkcionisati jedinstveni sistem za putarine u zemljama Otvorenog Balkana?
Telegraf 20.09.2022
Jedinstveni TAG uređaji moći će da se koriste u Srbiji, Albaniji i Severnoj Makedoniji. U toku je testiranje sistema jedinstvene elektronske naplate putarine u zemljama "Otvorenog Balkana", a sistem će početi da funkcioniše kada budu potpisani svi… »
Vesti dana »

Trampov plan ozvaničen! Potpisana izvršna naredba o novom tarifnom režimu, evo ko će od 7. avgusta plaćati najveći ceh
Blic pre 18 minutajoš 28 povezanih

VIDEO Pogledajte šta su saigrači priredili Miloševiću: Posle evropskog het-trika ga dočekalo iznenađenje
Nova pre 53 minutajoš 27 povezanih