Povezane vesti

Tramp: Ja bih imao bolje mesto od Bajdena na sahrani kraljice

Tramp: Ja bih imao bolje mesto od Bajdena na sahrani kraljice

Pravda 20.09.2022
Sahrani kraljice Elizabete koja je juče održana u Londonu prisustvovali su brojni svetski čelnici, među kojima je bio i američki predsednik Džo Bajden, kao i prva dama SAD Džil Bajden. Bajdena je bivši predsednik Donald Tramp optužio da je… »
"Da sam ja predsednik, ne bi sedeli u 14. Redu! Tramp opet proziva Bajdena: "Kao i u politici, lokacija je sve!"

"Da sam ja predsednik, ne bi sedeli u 14. Redu! Tramp opet proziva Bajdena: "Kao i u politici, lokacija je sve!"

Mondo 20.09.2022
Donald Tramp još jednom je iskoristio priliku da isproziva Džoa Bajdena, ovog puta zbog mesta gde je sedeo na sahrani kraljice Elizabete. Donald Tramp još jednom je iskoristio priliku da isproziva Džoa Bajdena, ovog puta zbog mesta gde je sedeo na… »
Tramp kritikovao Bajdena zbog mesta koje je imao na sahrani kraljice: "Bio okružen liderima zemalja trećeg sveta"

Tramp kritikovao Bajdena zbog mesta koje je imao na sahrani kraljice: "Bio okružen liderima zemalja trećeg sveta"

Euronews 20.09.2022
Bivši američki predsednik Donald Tramp prokomentarisao je to što je Džo Bajden na sahrani kraljice Elizabete Druge sedeo u 14. redu, navodeći da je bio okružen liderima zemalja trećeg sveta. Ja da sam predsednik, stavili bi me napred, rekao je… »

Vesti dana »