Povezane vesti

Lazar Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

Lazar Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

Vesti online 20.09.2022
Fudbaler Udinezea Lazar Samardžić poručio je da još ne zna da li će nastupati za A reprezentaciju Nemačke ili Srbije. – Čuo sam i pročitao mnogo vesti i ispratio diskusije o mojoj reprezentativnoj budućnosti. Moja porodica i ja se osećamo… »
Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

N1 Info 20.09.2022
Fudbaler Udinezea Lazar Samardžić poručio je da još ne zna da li će nastupati za A reprezentaciju Nemačke ili Srbije. „Čuo sam i pročitao mnogo vesti i ispratio diskusije o mojoj reprezentativnoj budućnosti. Moja porodica i ja se osećamo veoma… »
Samardžić, ipak, nije još izabrao između Nemačke i Srbije: Tek treba da donesem odluku

Samardžić, ipak, nije još izabrao između Nemačke i Srbije: Tek treba da donesem odluku

Danas 20.09.2022
Mladi vezista Udinezea tvrdi da nije dao konačan odgovor Fudbalskom savezu Srbije i selektoru Draganu Stojkoviću. Lazar Samardžić, Srbin rođen u Berlinu, prošao je sve mlađe selekcije rodne Nemačke, ali FSS i Piksi nastoje da ga privole na promenu… »
Oglasio se lazar samardžić: ‘Stojim nogama na zemlji – Odluku ću doneti kad budem spreman!’

Oglasio se lazar samardžić: ‘Stojim nogama na zemlji – Odluku ću doneti kad budem spreman!’

Hot sport 20.09.2022
On je glavna tema ovih dana. Mnogo se pisalo prethodnih dana o reprezentativnoj budućnosti Lazara Samardžića. Srpski vezista rođen u Berlinu ima pravo na stupanja za obe reprezentacije u ovom trenutku, a kako igra sve bolje, mora da izabere čije boje… »
Piksi ga "predstavio", Samardžić još nije odlučio: Lazar se prvi put oglasio - evo šta kaže o igranju za Srbiju!

Piksi ga "predstavio", Samardžić još nije odlučio: Lazar se prvi put oglasio - evo šta kaže o igranju za Srbiju!

Mondo 20.09.2022
Mladi fudbaler može da igra za Nemačku ili Srbiju, ali još nije doneo odluku. Mladi fudbaler može da igra za Nemačku ili Srbiju, ali još nije doneo odluku. Mnogo prašine u srpskom fudbalu podigao je prethodnih dana Lazar Samardžić (20). Mladi… »
Lazar Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

Lazar Samardžić: Nisam još doneo odluku za koga ću igrati

Sport klub 20.09.2022
Fudbaler Udinezea Lazar Samardžić poručio je da još ne zna da li će nastupati za A reprezentaciju Nemačke ili Srbije. „Čuo sam i pročitao mnogo vesti i ispratio diskusije o mojoj reprezentativnoj budućnosti. Moja porodica i ja se osećamo veoma… »
Samardžić razočarao piksija i Srbiju: Tek treba da donesem odluku...

Samardžić razočarao piksija i Srbiju: Tek treba da donesem odluku...

Večernje novosti 20.09.2022
VEST da Srbija uzima Nemcima Lazara Samardžića bila je glavna tema jučerašnje konferencije za medije selektora Dragana Stojkovića. Foto: EPA Činilo se da je Piksi uradio veliku stvar i ubedio fudbalera Udinezea da obuče dres "orlova". Međutim, sam… »
Posle Piksijeve najave, oglasio se i Samardžić - da li je sada sve jasnije?

Posle Piksijeve najave, oglasio se i Samardžić - da li je sada sve jasnije?

Sportske.net 20.09.2022
Veliku pažnju privukla je najava selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija da će fudbaler Udinezea Lazar Samardžić (20) obući dres "orlova" nakon što je reprezentativnu karijeru u mlađim selekcijama proveo u Nemačkoj. To bi trebalo da se dogodi… »
Oglasio se Lazar Samardžić o igranju za Srbiju: Nisam spreman za donošenje odluka

Oglasio se Lazar Samardžić o igranju za Srbiju: Nisam spreman za donošenje odluka

Euronews 20.09.2022
Prvotimac italijanskog Udineza, Lazar Samardžić, kaže da mu prija to što je selektor Sribije Dragan Stojković rekao da želi da ga vidi u dresu "orlova", ali nije dao decidan odgovor da li će se to i dogoditi. Momak koji je prošao sve mlađe… »
Oglasio se Samardžić nakon Piksijeve izjave: Tek treba da donesem odluku

Oglasio se Samardžić nakon Piksijeve izjave: Tek treba da donesem odluku

Nova 20.09.2022
Mladi talenat još uvek nije siguran za koju će reprezentaciju nastupati Selektor fudbalske reprezentacije Srbije Dragan Stojković Piksi istakao je da je pričao sa Lazarom Samardžićem, i da mladi fudbaler Udinezea želi da igra za Srbiju. Međutim… »

Vesti dana »