Povezane vesti

Skariolo: Španija kao Danska 1992. ili kao Lester 2016.

Skariolo: Španija kao Danska 1992. ili kao Lester 2016.

N1 Info 20.09.2022
Selektor Španije Serđo Skariolo izjavio je da je njegova selekcija napravila iznenađenje na Evrobasketu poput Lestera koji je 2016. neočekivano osvojio Premijer ligu ili poput selekcije Danske, koja je 1992. postala prvak Evrope pošto je na turniru… »
Skariolo: Španija kao Danska 1992. ili kao Lester 2016.

Skariolo: Španija kao Danska 1992. ili kao Lester 2016.

Sport klub 20.09.2022
Selektor Španije Serđo Skariolo izjavio je da je njegova selekcija napravila iznenađenje na Evrobasketu poput Lestera koji je 2016. neočekivano osvojio Premijer ligu ili poput selekcije Danske, koja je 1992. postala prvak Evrope pošto je na turniru… »
"Mi smo kao danska 1992. Godine": Otišli umesto Jugoslavije i na kraju postali šampioni Evrope

"Mi smo kao danska 1992. Godine": Otišli umesto Jugoslavije i na kraju postali šampioni Evrope

Večernje novosti 20.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Španije Serđo Skariolo izjavio je danas da je njegova selekcija napravila iznenađenje na Evrobasketu poput Lestera koji je 2016. neočekivano osvojio Premijer ligu ili poput selekcije Danske, koja je 1992. postala… »
Skariolo: Mi smo kao Danska i Lester, timovi sa NBA zvezdama su ostali iza nas

Skariolo: Mi smo kao Danska i Lester, timovi sa NBA zvezdama su ostali iza nas

Nova 20.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Španije Serđo Skariolo izjavio je da je njegova selekcija napravila iznenađenje na Evrobasketu poput Lestera koji je 2016. neočekivano osvojio Premijer ligu ili poput selekcije Danske, koja je 1992. postala prvak… »
Skariolo uporedio košarkaše Španije sa fudbalerima Danske i Lestera

Skariolo uporedio košarkaše Španije sa fudbalerima Danske i Lestera

Danas 20.09.2022
Selektor novog šampiona Evrope u igri pod obručima ispričao veliku priču o najnovijoj tituli potcenjenog tima sa Pirineja. Dan posle grandioznog dočeka u Španiji, italijanski stručnjak Serđo Skariolo dao je opširan intervju tamošnjoj Marki, na… »

Vesti dana »