Povezane vesti
Srbija do sada izvezla 300 miliona EVRA malina: Cene rastu a količine padaju
Blic 20.09.2022
Podaci za prvih sedam meseci ove godine, govore da je Srbija izvezla maline u vrednosti od skoro 300 miliona evra, što je oko 50 miliona evra više nego lane, kaže savetnik ministra poljoprivrede Goran Ðaković. Sa druge strane, kaže, količine koje… »
Srbija izvezla maline u vrednosti skoro 300 miliona evra
Vesti online 20.09.2022
Podaci za prvih sedam meseci ove godine, govore da je Srbija izvezla maline u vrednosti od skoro 300 miliona evra, što je oko 50 miliona evra više nego lane, kaže savetnik ministra poljoprivrede Goran Đaković. Sa druge strane, kaže, količine koje… »
Srbija izvezla maline u rekordnoj vrednosti: Količina manja, ali cena na svetskim tržištima sve veća
Telegraf 20.09.2022
Kada je reč o hrani, generalno, iz Ministarstva poljoprivrede očekuju stabilne cene u narednom periodu. - Podaci za prvih sedam meseci ove godine govore da je Srbija izvezla maline u vrednosti od skoro 300 miliona evra, što je oko 50 miliona evra više… »
Vesti dana »
Da li je Jokić doneo pogrešnu odluku?! Usijale se mreže - svi komentarišu poslednji napad Nagetsa! (video)
Kurir pre 11 minutajoš 13 povezanih
Danas oblačno sa kišom, na planinama sneg,temperatura do 8 stepeni
Glas Zapadne Srbije pre 1 satjoš 8 povezanih
U Beogradu danas i sutra Ambasadorska konferencija, skup će otvoriti Vučić
RTV pre 46 minutajoš 2 povezane





