Povezane vesti
Svet napreduje u pogledu obnovljive energije: Srbija visoko na listi
Telegraf 20.09.2022
Nalazi se na četvrtom mestu prema izveštaju Ekonomske komisije Ujedinjenih nacija za Evropu. Prema izveštaju Ekonomske komisije Ujedinjenih nacija za Evropu, Srbija deli četvrto mesto sa Gruzijom, na listi 17 država regiona, koje pokazuju napredak u… »
Sa srpskih KROVOVA energija za 6 miliona domaćinstava: Do 2030. godine iz obnovljivih izvora dobijaćemo 40 odsto struje
Blic 20.09.2022
Očigledan je napredak u korišćenju obnovljivih izvora energije, piše u najnovijem izveštaju Ekonomske komisije Ujedinjenih nacija za Evropu. Od 17 država regiona, Srbija deli četvrto mesto sa Gruzijom, a povećanje kapaciteta obnovljivih izvora pokazuje… »
Vesti dana »

Nikezić: Najveću korist od Vučićevih mera za legalizaciju imaće SNS investitori, sad će jeftino da ozakone divlju gradnju
Jugmedia pre 36 minutajoš 16 povezanih

Ko je sve priznao Palestinu kao državu i kakav je stav zemalja Balkana
BBC News pre 1 satjoš 22 povezane

Poseban dan za srpsko veslanje - Arsić i Orabinskaj ispisale istoriju u Šangaju
Sportske.net pre 6 minutajoš 22 povezane

Premijerka Danske: Incident s dronovima na aerodromu 'ozbiljan napad' na ključnu infrastrukturu
Slobodna Evropa pre 1 satjoš 17 povezanih