Povezane vesti

Aleksandru Prijović zaustavila policija: Pevačica iznenadila reakcijom

Aleksandru Prijović zaustavila policija: Pevačica iznenadila reakcijom

Nova 20.09.2022
Poznata pevačica otkrila je kakva je kad sedne za volan. Aleksandra Prijović vožnju je položila malo pre trudnoće. „Kasno sam položila, par meseci pre trudnoće. Kupila sam odmah auto i krenula sam da vozim i stalno sam želela da vozim. Međutim… »
Aleksandru Prijović zaustavila policiju, a njen odgovor službenim licima je sve začudio: "Još nisam platila kaznu"

Aleksandru Prijović zaustavila policiju, a njen odgovor službenim licima je sve začudio: "Još nisam platila kaznu"

Blic 20.09.2022
Pevačica Aleksandra Prijović danas je aktivan vozač, a vozački ispit je položila neposredno pre trudnoće i odmah je kupila automobil. Nije bila skromna, te je priznala da je odličan vozač, ali i otkrila pravi li prekršaje na putevima, da li je… »
Napravila prekršaj, tražila policajcu da joj piše kaznu: Prija otkrila i da je još nije platila - "Zaboravila sam"

Napravila prekršaj, tražila policajcu da joj piše kaznu: Prija otkrila i da je još nije platila - "Zaboravila sam"

Mondo 20.09.2022
Pevačica Aleksandra Prijović otkrila kada je položila vožnju i kakav je prekršaj napravila. Pevačica Aleksandra Prijović otkrila kada je položila vožnju i kakav je prekršaj napravila Pevačica Aleksandra Prijović danas je aktivan vozač, a… »

Vesti dana »