Povezane vesti

Đoković SAD ne bi osvojio Australiju, nego Alkaraz! Novakov "hejter" opet opleo: Pa videli ste ga na šljaci...

Đoković SAD ne bi osvojio Australiju, nego Alkaraz! Novakov "hejter" opet opleo: Pa videli ste ga na šljaci...

Mondo 20.09.2022
Ben Rotenberg je ponovo potcenio Novaka Đokovića zbog toga što ga dugo nismo videli na terenu. Ben Rotenberg je ponovo potcenio Novaka Đokovića zbog toga što ga dugo nismo videli na terenu. Novak Đoković i Karlos Alkaraz osvajači su poslednja dva… »
„Vidim Rodžera, Rafu, Novaka – nije to za mene“

„Vidim Rodžera, Rafu, Novaka – nije to za mene“

Danas 20.09.2022
Ruski teniser Danil Medvedev prokomentarisao je izgubljeno prvo mesto na ATP listi, koje mu, kako je rekao, nije bilo prioritet u karijeri, piše Sport Klub. „Biti broj jedan na svetu bio je više san nego ambicija. Do svoje 22-23 godine nisam… »
Skromnost je vrlina velikana: Vidim veliku trojku na vrhu, nije to za mene!

Skromnost je vrlina velikana: Vidim veliku trojku na vrhu, nije to za mene!

Hot sport 20.09.2022
Ruski teniser Danil Medvedev je početkom ove godine postao prvi teniser sveta, a osim Endija Marija, niko drugi do tog momenta nije mogao da uzurpira vladavinu velike trojke. Ipak, Rus kaže, da ni on u mlađim danima nije očekivao takve visine za svoju… »
„Vidim Rodžera, Rafu, Novaka – nije to za mene“

„Vidim Rodžera, Rafu, Novaka – nije to za mene“

Sport klub 20.09.2022
Ruski teniser Danil Medvedev prokomentarisao je izgubljeno prvo mesto na ATP listi, koje mu, kako je rekao, nije bilo prioritet u karijeri. „Biti broj jedan na svetu bio je više san nego ambicija. Do svoje 22-23 godine nisam razmišljao o prvom mestu… »
„Nema razloga da plačem“: Medvedev o lošoj formi i gubitku prvog mesta

„Nema razloga da plačem“: Medvedev o lošoj formi i gubitku prvog mesta

Nova 20.09.2022
Ne igra Rus dobro kao prošle sezone, ali ga to ne pogađa previše Ruski teniser Danil Medvedve nije uspeo da odbrani titulu na US Openu, pa je zbog toga izgubio prvo mesto na ATP listi. Rusa je nasledio Karlos Alkaraz, a činjenica je da Medvedev nije u… »

Vesti dana »