Povezane vesti

Jovana Pajić otkrila istinu o pomirenju sa saletom tropikom: Pevačica šokirala u emisiji - Nije još moj bivši muž!

Jovana Pajić otkrila istinu o pomirenju sa saletom tropikom: Pevačica šokirala u emisiji - Nije još moj bivši muž!

Mondo 20.09.2022
Jovana Pajić i Sale Tropiko rastali su se posle deset godina braka. Jovana Pajić i Sale Tropiko rastali su se posle deset godina braka. Kao bomba je ove godine odjeknula vest da se Jovana Pajić i Sale Tropiko razvode posle deset godina braka, a… »
Jovana Pajić I Sale Tropiko ostaju zajedno? Pevačica šokirala istinom o odnosu sa mužem: Sada je sve otkrila

Jovana Pajić I Sale Tropiko ostaju zajedno? Pevačica šokirala istinom o odnosu sa mužem: Sada je sve otkrila

Blic 20.09.2022
Pevačica Jovana Pajić dotakla se svojih odnosa sa njenim mužem Aleksandrom Cvetkovićem, poznatijim kao Sale Tropiko, ali i priče da su se razveli. - Nije još uvek moj bivši muž. Mada, moj brak nije bio na izvolte, pa mislim da i moj razvod ne bi… »
Jovana Pajić o Saletu Tropiku: Naš razvod ne treba da bude na izvolte

Jovana Pajić o Saletu Tropiku: Naš razvod ne treba da bude na izvolte

Nova 20.09.2022
Pevačica grupe "Ministarke" nakon razvoda od kolege ima jasan stav po pitanju njihovog odnosa. Jovana se ove godine razvela od kolege Aleksandra Cvetkovića, poznatijeg kao Sale Tropiko. „Nije još uvek moj bivši muž. Mada, moj brak nije bio na… »

Vesti dana »