Povezane vesti

Vučić i predsednik Gabona o saradnji u oblasti energetike

Vučić i predsednik Gabona o saradnji u oblasti energetike

Politika 20.09.2022
Predsednik Srbije Vučić je posle održao sastanak i sa ministrom inostranih polsova Maldiva Abdulom Šahidom. NjUJORK - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas na marginama Generalne debate u UN sa predsednikom Gabona Ali Bongo Ondimbom… »
Serija sastanaka u Njujorku: Vučić razgovarao sa Abazovićem, Ramom, Sančezom i Nehamerom, na kraju ručak sa Boreljom i…

Serija sastanaka u Njujorku: Vučić razgovarao sa Abazovićem, Ramom, Sančezom i Nehamerom, na kraju ručak sa Boreljom i…

Blic 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić susreo se danas u sedištu UN sa predsednikom Vlade Crne Gore Dritanom Abazovićem. - Prvi današnji susret sa Dritanom Abazovićem. Nastavljamo kasnije da govorimo o unapređenju saradnje izmedju Srbije i Crne Gore -… »
Serija važnih sastanaka Njujorku: Vučić se sreo i sa Betsi Korn, austrijskim kancelarom Nehamerom i ministrom Maldiva

Serija važnih sastanaka Njujorku: Vučić se sreo i sa Betsi Korn, austrijskim kancelarom Nehamerom i ministrom Maldiva

Kurir 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić ima danas u Njujuorku seriju važnih sastanaka na marginama zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Posle susreta sa predsednicima Gvatemale i Konga, Vučić se sreo i sa predsednicom Američko-izraelskog… »
Vučić u Njujorku sa predsednikom Gvatemale: Zahvalio sam mu se zbog stava prema tzv. Kosovu i prihvatio poziv da dođem u…

Vučić u Njujorku sa predsednikom Gvatemale: Zahvalio sam mu se zbog stava prema tzv. Kosovu i prihvatio poziv da dođem u…

Kurir 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić se, kako je i najavljeno, danas se u Njujorku sastao sa predsednikom Gvatemale, Alehandrom Eduardom Đamatei Falјom. "Izuzetno dobar, otvoren i srdačan sastanak sa predsednikom Gvatemale dr Đamateijem. Razmenili smo… »
Za intenzivniju saradnju u budućnosti: Vučić se sastao sa predsednikom Gabona (foto)

Za intenzivniju saradnju u budućnosti: Vučić se sastao sa predsednikom Gabona (foto)

Kurir 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić imao je danas u Njujorku sastanak i sa predsednikom Gabona Ali Bongo Ondimbom. "Vrlo srdačan i prijateljski sastanak sa predsednikom Republike Gabon na marginama #UNGA77, sa kojim sam razmotrio mnoga pitanja od… »

Vesti dana »