Povezane vesti

Neću da vide, nisam ja pi**a: Uroš Ćertić se zbog krvarenja obratio produkciji posle haosa s Kristijanom - izvedite me!

Neću da vide, nisam ja pi**a: Uroš Ćertić se zbog krvarenja obratio produkciji posle haosa s Kristijanom - izvedite me!

Mondo 20.09.2022
Uroš Ćertić nakon sukoba s Kristijanom Golubovićem u Zadruzi zatražio pomoć. Uroš Ćertić nakon sukoba s Kristijanom Golubovićem u Zadruzi zatražio pomoć. Kristijan Golubović je danas žestoko nasrnuo na Uroša Ćertića, nakon čega je… »
Ćertić krvari nakon što ga je kristijan pretukao! Uroš se obratio produkciji, mislio da ga kamere ne snimaju, traži da ga…

Ćertić krvari nakon što ga je kristijan pretukao! Uroš se obratio produkciji, mislio da ga kamere ne snimaju, traži da ga…

Kurir 20.09.2022
Kristijan Golubović se brutalno sukobio sa Urošem Ćertićem, a tom prilikom ga je bacio na zemlju i krvnički išutirao. Sada je na mrežama isplivao snimak na kom Ćertić zahteva od produkcije da ga hitno izvedu jer krvati. Na snimku se Ćertić koji… »
Kristijan Golubović kažnjen nakon jezive tuče: Produkcija reagovala munjevitom brzinom!

Kristijan Golubović kažnjen nakon jezive tuče: Produkcija reagovala munjevitom brzinom!

Kurir 20.09.2022
Nakon što je došlo do žestokog sukoba između Kristijana Golubovića i Uroša Ćertića na kojem je Golubović nasrnuo na Ćetića pa je obezbeđenje moralo da reaguje, Veliki šef je doneo hitnu odluku. Naime, kako se agresivno ponašanje ne toleriše… »
Kristijan oborio ćertića na zemlju i išutirao ga: Uroš nasrnuo na Adama, pa usledio opšti haos - nezapamćena tuča u…

Kristijan oborio ćertića na zemlju i išutirao ga: Uroš nasrnuo na Adama, pa usledio opšti haos - nezapamćena tuča u…

Blic 20.09.2022
Nakon sastanka koji je održan sa Gordanom Džehverović, Adam Labunski je sve vreme sedeo sa Kristijanom Golubovićem i pevao. On se trudio da oraspoloži pojedine zadrugara. U jednom momentu Uroš Ćertić ga je počupao za kosu i rekao mu da prestane… »
Jeziva tuča u Zadruzi! Kristijan bacio Ćertića na zemlju i šutirao ga! Skandal kakav se ne pamti - obezbeđenje uletelo!

Jeziva tuča u Zadruzi! Kristijan bacio Ćertića na zemlju i šutirao ga! Skandal kakav se ne pamti - obezbeđenje uletelo!

Mondo 20.09.2022
Kristijan Golubović je fizički nasrnuo na Uroša Ćertića u Zadruzi. Kristijan Golubović je fizički nasrnuo na Uroša Ćertića u Zadruzi. Kristijan Glubović je nasrnuo na Uroša Ćertića u Zadruzi, zbog čega je reagovalo obezbeđenje, a… »
Kristijan oborio ćertića na zemlju i išutirao ga! Tuča u Zadruzi kakva se ne pamti, obezbeđenje ih jedva razdvojilo…

Kristijan oborio ćertića na zemlju i išutirao ga! Tuča u Zadruzi kakva se ne pamti, obezbeđenje ih jedva razdvojilo…

Kurir 20.09.2022
Kristijan Golubović ušao je u žestok sukob sa Urošem Ćertićem, oborio ga je na zemlju pa ga je šutirao. Nakon sukoba Tamare Ćosić i Bože Džonsa, Uroš Ćertić je krenuo da napada Božu i da štiti Tamaru, pa je gurao Božu kada je to video… »

Vesti dana »