Povezane vesti

Kurir saznaje: Evropski zvaničnici tražili od Vučića da odmah uvedemo sankcije Rusiji, Srbija pod ogromnim pritiskom!

Kurir saznaje: Evropski zvaničnici tražili od Vučića da odmah uvedemo sankcije Rusiji, Srbija pod ogromnim pritiskom!

Kurir 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić učestvuje na zasedanju 77. Generalne skupštine Ujedinjenih nacija u Njujorku. Kako Kurir saznaje iz izvora bliskih EU u Njujorku, evropski zvaničnici vrše veliki pritisak na predsednika Aleksandra Vučića i traže… »
Vučić iz Njujorka: Naredne nedelje ću se obratiti sa novim merama za našu zemlju! Predsednik saopštio sjajnu vest

Vučić iz Njujorka: Naredne nedelje ću se obratiti sa novim merama za našu zemlju! Predsednik saopštio sjajnu vest

Kurir 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se iz Njujorka, gde učestvuje na zasedanju 77. Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. Predsednik Vučić je i danas na marginama imao niz važnih sastanaka, a u Dnevnik RTS-a se uključio da sumira utiske… »
Vučić se obratio iz Njujorka: Još jedna zemlja povlači priznanje Kosova, borimo se za goli život svog naroda

Vučić se obratio iz Njujorka: Još jedna zemlja povlači priznanje Kosova, borimo se za goli život svog naroda

Srbija danas 20.09.2022
"Možemo samo da imamo svoju stranu, mi moramo da budemo svuda jer se borimo za goli život svog naroda i svoje zemlje" Predsednik Vučić u Dnevniku govorio je o aktuelnim temama i o utiscima nakon otvaranja 77. Generalne skupštine Ujedinjenih nacija. O… »
Predsednik Vučić iz Njujorka: Narednih dana ćemo donositi važne odluke sa kojima ćemo upoznati građane

Predsednik Vučić iz Njujorka: Narednih dana ćemo donositi važne odluke sa kojima ćemo upoznati građane

Telegraf 20.09.2022
Aleksandar Vučić prisustvuje 77. Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras se uključio u Dnevnik RTS-a iz Njujorka, gde prisustvuje 77. Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija. Vučić je na početku… »
Imam dobru vest za građane Srbije! Vučić se oglasio iz Njujorka: Još jedna država povukla priznanje Kosova!

Imam dobru vest za građane Srbije! Vučić se oglasio iz Njujorka: Još jedna država povukla priznanje Kosova!

Mondo 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Njujorka u utorak i saopštio dobru vest o Kosovu i Metohiji. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se iz Njujorka u utorak i saopštio dobru vest o Kosovu i Metohiji. Aleksandar Vučić obratio se… »
Srbija donosi važne odluke: Vučić sledeće nedelje otkriva nove poteze naše zemlje

Srbija donosi važne odluke: Vučić sledeće nedelje otkriva nove poteze naše zemlje

Srbija danas 20.09.2022
Predsednik se gostijući u Dnevniku RTS-a obratio građanima iz Njujorka. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da će se tokom sledeće nedelje obratiti građanima o važnim odlukama koje će Srbija doneti. - Mi ćemo narednih sedam… »

Vesti dana »