Povezane vesti

Vučić: Još jedna zemlja povlači priznanje nezavisnosti Kosova

Vučić: Još jedna zemlja povlači priznanje nezavisnosti Kosova

Telegraf 20.09.2022
Predsednik je dodao da se trudi da izbori racionalnu poziciju za Srbiju. Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je danas u Njujorku da je dobio još jednu notu o povlačenju priznanja tzv. Kosova. - Još jedna fascikla više u našem državnom sefu, još… »
Vučić: Dobio sam još jednu notu o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova

Vučić: Dobio sam još jednu notu o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova

N1 Info 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je da će u narednih sedam do deset dana doneti važne odluke sa kojima će upoznati građane, kao i da veruje da će se tokom naredne nedelje obratiti sa nekim merama i odlukama važnim za budućnost Srbije… »
Vučić za RTS: U narednih sedam do deset dana donećemo važne odluke, imamo još jednu notu o povlačenju priznanja Kosova

Vučić za RTS: U narednih sedam do deset dana donećemo važne odluke, imamo još jednu notu o povlačenju priznanja Kosova

RTS 20.09.2022
Predsednik Aleksandar Vučić kaže za RTS da će u narednih sedam do deset dana doneti važne odluke sa kojima će upoznati građane, kao i da veruje da će se tokom naredne nedelje obratiti sa nekim merama i odlukama važnim za budućnost Srbije… »
Vučić: Uručena mi je još jedna nota o povlačenju priznanja Kosova

Vučić: Uručena mi je još jedna nota o povlačenju priznanja Kosova

Euronews 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je govoreći večeras za RTS iz Njujorka najavio da će u Srbiji narednih sedam do 10 dana biti donete važne odluke i da će se tokom naredne nedelje obratiti sa merama važnim za budućnost Srbije Kao dobru vest… »
Vučić: Dobio sam još jednu notu o povlačenju priznanja Kosova

Vučić: Dobio sam još jednu notu o povlačenju priznanja Kosova

Nova 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je večeras da je tokom jednog od sastanaka u Njujorku dobio još jednu notu o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova. Vučić tokom televizijskog obraćanja, ipak nije otkrio o kojoj se zemlji radi, ali je… »
Još jedna zemlja povukla priznanje nezavisnosti tzv. Kosova

Još jedna zemlja povukla priznanje nezavisnosti tzv. Kosova

Pravda 20.09.2022
Za nas UN važne, ali želim da kažem da donosim dobru vest za građane Srbije, dobio sam još jednu notu o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić večeras za RTS-a iz Njujorka, gde prisustvuje 77… »
Još jedna zemlja povukla priznanje Kosova: Vučić se obratio iz Njujorka

Još jedna zemlja povukla priznanje Kosova: Vučić se obratio iz Njujorka

Vesti online 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je dobio još jednu notu o povlačenju samoproglašenog priznanja Kosova. – Još jedna fascikla više, još jednu notu imamo, čime snažimo našu poziciju u ovoj organizaciji – rekao je Vučić za… »
Vučić: Još jedna zemlja povukla priznanje nezavisnosti Kosova, važne odluke sledeće nedelje

Vučić: Još jedna zemlja povukla priznanje nezavisnosti Kosova, važne odluke sledeće nedelje

Insajder 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je večeras da je na jednom od sastanaka u Njujorku, gde učestvuje na Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija, dobio još jednu notu o povlačenju priznanja nezavisnosti Kosova, kao i da će u narednih sedam… »
Svetu preti sukob gori od II svetskog rata?! Vučić izneo mračne prognoze: Jasno je...

Svetu preti sukob gori od II svetskog rata?! Vučić izneo mračne prognoze: Jasno je...

Srbija danas 20.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se direktno iz Njujorka i preneo zabrinjavajuću prognozu kako za svet, tako i za nas. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uključio se u Dnevnik RTS iz Njujorka gde učestvuje u debati na 77. Generalnoj… »

Vesti dana »