Povezane vesti

Federer otkrio najteži momenat u karijeri!

Federer otkrio najteži momenat u karijeri!

Sportske.net 21.09.2022
Švajcarski teniser Rodžer Federer prva je zvezda "Lejver kupa" u Londonu, gde će odigrati poslednji meč u profesionalnoj karijeri. On će u petak nastupiti u dublu i to će biti kraj negove velike karijere. Uoči meča u petak dao je intervju u kom je… »
Rafa pisao Novaku zbog snimka - hej, čekajte mene! Đoković i Beretini se oglasili iz Londona, a onda je i Nadal reagovao

Rafa pisao Novaku zbog snimka - hej, čekajte mene! Đoković i Beretini se oglasili iz Londona, a onda je i Nadal reagovao

Mondo 21.09.2022
Rafael Nadal reagovao na snimak Đokovića i Beretinija. Rafael Nadal reagovao na snimak Đokovića i Beretinija. Spektakl u Londonu, Rodžer Federer se oprašta od tenisa, igraće svoj poslednji meč u dublu, a tamo je i Novak Đoković. U opuštenoj… »
Federer: Dubl sa Nadalom za kraj – ostvarenje sna

Federer: Dubl sa Nadalom za kraj – ostvarenje sna

N1 Info 21.09.2022
Rodžer Federer će na Lejver kupu u Londonu odigrati poslednji meč u svojoj neverovatnoj karijeri. Verovatno najpopularniji teniser u istoriji i vlasnik 20 gren slem titula u karijeri na teren će izaći u petak u meču u dubl konkurenciji. Iako još… »
Federer: Vrlo brzo sam shvatio da je blizu kraj karijere

Federer: Vrlo brzo sam shvatio da je blizu kraj karijere

Dnevnik 21.09.2022
LONDON: Švajcarski teniser Rodžer Federer izjavio je da je odluka o povlačenju došla pošto je prestao da veruje u povratak, prenosi Bi-Bi-Si (BBC). Federer je pre šest dana objavio da se povlači posle "Lejver kupa" u Londonu, koji će biti odigran… »
Federer: Dubl sa Nadalom za kraj – ostvarenje sna

Federer: Dubl sa Nadalom za kraj – ostvarenje sna

Sport klub 21.09.2022
Rodžer Federer će na Lejver kupu u Londonu odigrati poslednji meč u svojoj neverovatnoj karijeri. Verovatno najpopularniji teniser u istoriji i vlasnik 20 gren slem titula u karijeri na teren će izaći u petak u meču u dubl konkurenciji. Iako još… »
Federer se mučio tri godine: Vrlo brzo sam shvatio da je blizu kraj karijere

Federer se mučio tri godine: Vrlo brzo sam shvatio da je blizu kraj karijere

Euronews 21.09.2022
Švajcarski teniser Rodžer Federer na Lejver kupu u Londonu odigraće poslednji meč u karijeri. Odluka o povlačenju došla pošto je prestao da veruje u povratak, istakao je na pres konferenciji u Londonu. Federer je pre šest dana objavio da se… »
Federer: Poraz od Hurkača najteži momenat u karijeri

Federer: Poraz od Hurkača najteži momenat u karijeri

Politika 21.09.2022
LONDON - Švajcarski teniser Rodžer Federer izjavio je da mu je prošlogodišnji duel protiv Poljaka Huberta Hurkača u četvrtfinalu Vimbldona najteži trenutak u karijeri. Federer je u četvrtfinalu Vimbldona 2021. poražen od Hurkača 6:3, 7:6, 6:0… »
Ni Đoković ni Nadal: Ovo niko nije očekivao, Federer otkrio koji poraz mu je najteže pao u karijeri

Ni Đoković ni Nadal: Ovo niko nije očekivao, Federer otkrio koji poraz mu je najteže pao u karijeri

Večernje novosti 21.09.2022
ŠVAJCARSKI teniser Rodžer Federer ovog vikenda završava briljantnu karijeru i to igrajući za Tim Evrope na Lejver kupu, pored svojih najvećih rivala Đokovića, Nadala i Marija. FOTO: EPA Kraj karijere je vreme za svođenje računa, pa je tak i… »
"Spreman sam da budem na tvojoj strani!" Pogledajte šmekerski pozdrav Đokovića i Federera! (video)

"Spreman sam da budem na tvojoj strani!" Pogledajte šmekerski pozdrav Đokovića i Federera! (video)

Mondo 21.09.2022
Bliži se petak i početak Lejver kupa, a svi pričaju o srdačnom susretu Novaka Đokovića i Rodžera Federera. Bliži se petak i početak Lejver kupa, a svi pričaju o srdačnom susretu Novaka Đokovića i Rodžera Federera. Novak Đoković je ponovo u… »
Kad protivnici postanu saigrači - Federer: "Igranje pored Novaka, Rafe i Endija na oproštaju je ostvarenje sna" (foto)

Kad protivnici postanu saigrači - Federer: "Igranje pored Novaka, Rafe i Endija na oproštaju je ostvarenje sna" (foto)

Večernje novosti 21.09.2022
BLIŽI se poslednji radni dan Rodžera Federera. Legendarni Švajcarac potvrdio je da će se na Lejver kupu oprostiti od aktivnog igranja tenisa, iako je ranije najavljivao da će se to desiti u Bazelu. Tek po dolasu u London objasnio je zašto se… »
“Najgori čas moje karijere”: Federer otkrio kada je odlučio da se povuče

“Najgori čas moje karijere”: Federer otkrio kada je odlučio da se povuče

Nova 21.09.2022
Švajcarac je bio iskren. U Londonu će se od 23. do 25 septembra odigrati egzibicioni turnir Lejver kup, a to će biti ujedno i oproštaj Rodžera Federera od profesionalnog igranja tenisa. Švajcarac je u intervjuu pred početak Lejver kupa otkrio… »
Novak stigao, a Federer ga odmah zagrlio: Došao da ga isprati u penziju - "Ova prilika se pruža jednom u životu!" (foto)

Novak stigao, a Federer ga odmah zagrlio: Došao da ga isprati u penziju - "Ova prilika se pruža jednom u životu!" (foto)

Mondo 21.09.2022
Novak Đoković je stigao u London, gde će tokom predstojećeg vikenda učestvovati na Lejver kupu. Novak Đoković je stigao u London, gde će tokom predstojećeg vikenda učestvovati na Lejver kupu. Novak Đoković je ponovo stigao u London i spreman… »
Federer igra samo dubl na poslednjem turniru u karijeri

Federer igra samo dubl na poslednjem turniru u karijeri

Danas 20.09.2022
U O2 Areni u Londonu biće odigran Lejver kup, poslednji turnir na kome će učestvovati i Švajcarac Rodžer Federer. On će u petak odigrati svoj poslednji meč u prebogatoj karijeri i to će učiniti u meču u dublu, pošto zbog povrede nije spreman da… »
Nole u Londonu: Prilika koja se pruža jednom u životu

Nole u Londonu: Prilika koja se pruža jednom u životu

Danas 20.09.2022
Srpski teniser Novak Đoković u utorak je doputovao u London gde ga od 23. do 25. septembra očekuje učešće na „Lejver kupu“, piše Sport Klub. Sedmi igrač sveta će u timu Evrope biti zajedno sa Rafaelom Nadalom, Endijem Marijem i Rodžerom… »

Vesti dana »