Povezane vesti

"Uroša je morao neko da postavi na svoje mesto": Trudna verenica podržala Kristijanovo nasilje u "Zadruzi": "Nervirala sam se…

"Uroša je morao neko da postavi na svoje mesto": Trudna verenica podržala Kristijanovo nasilje u "Zadruzi": "Nervirala sam se…

Blic 21.09.2022
Trudna verenica Kristijana Golubovića, Kristina Spalević oglasila se nakon što je njen izabranik fizički nasrnuo na kaskadera Uroša Ćertića u rijalitiju "Zadruga". Nakon toga, Veliki šef doneo je oduku da ga kazni tromesečnim honorarom. Kristina… »
Kristijan ponovo preti, njegova trudna verenica ga podržava: Kristina šokirala potezom, oduševljena ovim njegovim rečima…

Kristijan ponovo preti, njegova trudna verenica ga podržava: Kristina šokirala potezom, oduševljena ovim njegovim rečima…

Kurir 21.09.2022
Verenica Kristijana Golubovića Kristina Spalević je zapanjila mnoge opravdavanjem nasilja koje je počinio njen verenik Kristijan Golubović nad Urošem Ćertićem. Naime, Kristina je sada na svom Instagram profilu podelila video zapis nastao na imanju… »
Morao je da postavi Uroša na svoje mesto! Kristina podržala Kristijanovo nasilje - "Biću najomraženija osoba u Srbiji"

Morao je da postavi Uroša na svoje mesto! Kristina podržala Kristijanovo nasilje - "Biću najomraženija osoba u Srbiji"

Mondo 21.09.2022
Kristina Spalević se oglasila nakon što je njen verenik Kristijan Golubović nasrnuo na Uroša Čertića u Zadruzi. Kristina Spalević se oglasila nakon što je njen verenik Kristijan Golubović nasrnuo na Uroša Čertića u Zadruzi. Trudna verenica… »
I za manje su me izbacivali: Kristijan Golubović se posle skandala obratio trudnoj Kristini - "izvini, nisam održao reč"

I za manje su me izbacivali: Kristijan Golubović se posle skandala obratio trudnoj Kristini - "izvini, nisam održao reč"

Mondo 21.09.2022
Kristijan Golubović nije znao šta ga čeka nakon što je nasrnuo na Uroša Ćertića, pa se iz Zadruge obratio verenici Kristini. Kristijan Golubović nije znao šta ga čeka nakon što je nasrnuo na Uroša Ćertića, pa se iz Zadruge obratio verenici… »
Golubović pretukao Ćertića, pa se obratio trudnoj verenici: Nije održao reč koju joj je dao, a evo šta joj je sve…

Golubović pretukao Ćertića, pa se obratio trudnoj verenici: Nije održao reč koju joj je dao, a evo šta joj je sve…

Blic 20.09.2022
Kristijan Golubović branio je svog simera Adama Labunskog, pa je nasrnuo na Uroša Ćertića, nakon čega je kažnjen tromesečnim honorarom u "Zadruzi". Tom prilikom ga je bacio na zemlju, šutirao ga je, a Uroš je tražio da izađe napolje pošto mu… »
Uroš ima povrede nakon što ga je Kristijan tukao: "Želim da izađem napolje", Ćertić otkrio šta mu se dešava sa kolenom…

Uroš ima povrede nakon što ga je Kristijan tukao: "Želim da izađem napolje", Ćertić otkrio šta mu se dešava sa kolenom…

Blic 20.09.2022
Kristijan Golubović se danas brutalno sukobio sa Urošem Ćertićem, a tom prilikom ga je bacio na zemlju i krvnički išutirao. Sada je na mrežama isplivao snimak na kom Uroš Ćertić zahteva od produkcije da ga hitno izvedu napolje. Na snimku se… »

Vesti dana »