Повезане вести
Поплаве у Нигерији ове године однијеле 300 живота
Ал Јазеера 21.09.2022
Стање би се могло погоршати због обилних киша и вишка воде из камерунске бране која ће погодити 14 савезних држава у Нигерији. Поплаве у Нигерији усмртиле су најмање 300 људи ове године, објавила је агенција за управљање… »
Поплаве ове године убиле 300 људи: Поново се погоршава ситуација у Нигерији
Блиц 21.09.2022
Поплаве у Нигерији ове године убиле су најмање 300 људи, а ситуација би се могла погоршати због обилних падавина и вишка воде из бране у Камеруну која ће погодити 14 нигеријских држава, навели су данас нигеријски званичници… »
Поплаве у Нигерији од почетка године однеле најмање 300 људи: Расељено више од 100.000
Телеграф 21.09.2022
Ројтерс наводи да је неколико делова Нигерије подложно сезонским поплавама, а приобалне државе попут Лагоса су под већим ризиком. Поплаве у Нигерији ове године убиле су најмање 300 људи, а ситуација би се могла погоршати због… »
Вести дана »

Тело убијеног у локви крви: Језива сцена у Београду на води, ухапшен осумњичени, форензичари траже трагове
Телеграф пре 2 сатајош 9 повезаних

Мали: "Србија се држи добро у условима глобалних дешавања, добили смо похвале од ММФ-а"
Блиц пре 1 сатјош 2 повезане

"Спремни смо да одговоримо": Кфор: Потврђујемо изјаве тзв. Кбс да су грешком скренули
Блиц пре 39 минутајош 1 повезана

"Честитао сам орбану": Огласио се Вучић о сусрету Трампа и Путина у Будимпешти: Договорили смо и наш сусрет у наредних седам дана
Блиц пре 3 сатајош 1 повезана

Подигнута оптужница против Џона Болтона због задржавања поверљивих докумената
Политика пре 1 сатјош 4 повезане