Povezane vesti

Optužnica protiv džonića i dalje u tužilašvu: Šta se dešava sa slučajem koji je potresao celu Srbiju?

Optužnica protiv džonića i dalje u tužilašvu: Šta se dešava sa slučajem koji je potresao celu Srbiju?

Blic 21.09.2022
Dopuna istrage protiv Gorana Džonća iz sela Moravac koji je optužen za teško ubistvo, ali i protiv njegovog sina S.Dž. koji se tereti za isto krivično delo kao i za pomaganje, trebalo bi uskoro da bude kompletirana, nezvanično saznaje Euronews… »
"Ubadao se u grudi, krv je liptala": Jezivi detalji samoubistva vozača autobusa u Zaječaru: "Nije mu bilo spasa, nije ni…

"Ubadao se u grudi, krv je liptala": Jezivi detalji samoubistva vozača autobusa u Zaječaru: "Nije mu bilo spasa, nije ni…

Blic 21.09.2022
Vozač autobusa (55) iz jednog sela kod Zaječara ubio se juče naočigled mnogobrojnih putnika koji su bili na autobuskoj stanici i posmatrali kako se nesrećni čovek ubada nožem po celom telu. Drama je počela nakon 15 sati kada su uspaničeni… »
Podignuta optužnica za ubistvo doktorke iz Kragujevca: Pucao ženi u glavu dok je spavala, preti mu doživotna robija

Podignuta optužnica za ubistvo doktorke iz Kragujevca: Pucao ženi u glavu dok je spavala, preti mu doživotna robija

Blic 21.09.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu podignuta je juče optužnica protiv Vladimira Maksimovića (40) zbog osnovane sumnje da je 16. maja ove godine izvršio teško ubistvo na podmukao način, kada je jednim hicem u glavu usmrtio svoju suprugu Milenu… »
Potresne slike na sahrani nastradalih trubača: Preko 50 muzičara zvukovima trube ispraća svoje kolege (video)

Potresne slike na sahrani nastradalih trubača: Preko 50 muzičara zvukovima trube ispraća svoje kolege (video)

Blic 21.09.2022
Preko 50 trubača u posmrtnoj koloni posmrtnim maršem ispraća dvojicu strdalih kolega iz Včadičinog Hana. Tužna povorka ispraća na večni počinak Stanislava Ristića (21) i Dalibora Miloševića (34), od naselja Poljana, gde žive Romi, do groblja… »
"Poslao mi je poruku da je krenuo kući, a onda su mi javili da je poginuo": Potresna ispovest trudne žene trubača koji je…

"Poslao mi je poruku da je krenuo kući, a onda su mi javili da je poginuo": Potresna ispovest trudne žene trubača koji je…

Blic 21.09.2022
"Javio mi se posle nastupa, u pola 2 ujutru porukom. Samo mi je rekao da je pošao kući. U pola 6 sam se probudila, mislila sam da će tada doći. Nije ga bilo. Nije se javljao na telefon..." Ovako u potresnoj ispovesti za "Blic" priča Hirjeta… »
"Bog neka ga kazni, ćerku ne mogu da vratim, a svojoj deci je uzeo majku": Bolne reči oca ubijene doktorke

"Bog neka ga kazni, ćerku ne mogu da vratim, a svojoj deci je uzeo majku": Bolne reči oca ubijene doktorke

Telegraf 21.09.2022
Vladimir Maksimović ubio suprugu Milenu hicem u glavu dok je spavala, a deca su bila u drugoj sobi. U Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu podignuta je juče optužnica protiv Vladimira Maksimovića (40) zbog osnovane sumnje da je 16. maja ove godine… »
Kragujevac, optužnica protiv muškarca okrivljenog za teško ubistvo supruge

Kragujevac, optužnica protiv muškarca okrivljenog za teško ubistvo supruge

RTS 21.09.2022
Više javno tužilaštvo u Kragujevcu podiglo je optužnicu protiv četrdesetogodišnjeg muškarca iz tog grada, zbog sumnje da je u maju ove godine ubio suprugu. V. M. se sumnjiči da je 16. maja ove godine izvršio teško ubistvo na podmukao način… »
„Iz stomaka mu je liptila krv“: Detalji drame na stanici kada se vozač isekao

„Iz stomaka mu je liptila krv“: Detalji drame na stanici kada se vozač isekao

Nova 21.09.2022
Vozač autobusa (55) iz jednog sela kod Zaječara ubio se juče naočigled mnogobrojnih putnika koji su bili na autobuskoj stanici i posmatrali kako se nesrećni čovek ubada nožem po celom telu. Drama je počela nakon 15 sati kada su uspaničeni… »
Bog će da mu sudi! Imam živu ranu s kojom ću otiću u grob: Otac doktorke koju je ubio muž slomio se posle podizanja…

Bog će da mu sudi! Imam živu ranu s kojom ću otiću u grob: Otac doktorke koju je ubio muž slomio se posle podizanja…

Kurir 21.09.2022
Više javno tužilaštvo u Kragujevcu podiglo je optužnicu protiv Vladimira Maksimovića (40) koji je u maju brutalno ubio suprugu, inače doktorku Milenu Milošević Maksimović (35) i preti mu doživotna robija. Maksimović se, prema optužnici, tereti… »
Optužnica za ubistvo lekarke: Muž joj pucao u glavu dok je spavala, pa pobegao

Optužnica za ubistvo lekarke: Muž joj pucao u glavu dok je spavala, pa pobegao

Nova 21.09.2022
U Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu podignuta je juče optužnica protiv Vladimira Maksimovića (40) zbog osnovane sumnje da je 16. maja ove godine izvršio teško ubistvo na podmukao način, kada je jednim hicem u glavu usmrtio svoju suprugu Milenu… »
Jezivi detalji drame u Zaječaru, vozač autobusa se iskasapio pred putnicima i kolegama: "Creva su mu ispala iz stomaka"

Jezivi detalji drame u Zaječaru, vozač autobusa se iskasapio pred putnicima i kolegama: "Creva su mu ispala iz stomaka"

Kurir 21.09.2022
Vozač autobusa (55) iz jednog sela kod Zaječara ubio se juče naočigled mnogobrojnih putnika koji su bili na autobuskoj stanici i posmatrali kako se nesrećni čovek ubada nožem po celom telu. Drama je počela nakon 15 sati kada su uspaničeni… »
Optužnica za ubistvo doktorke iz Kragujevca: Ženi pucao u glavu dok je spavala, preti mu doživotna robija

Optužnica za ubistvo doktorke iz Kragujevca: Ženi pucao u glavu dok je spavala, preti mu doživotna robija

Telegraf 21.09.2022
Zločin se dogodio u njihovoj porodičnoj kući u naselju Pivara u Kragujevcu, dok su im deca spavala u drugoj sobi. U Višem javnom tužilaštvu u Kragujevcu podignuta je juče optužnica protiv Vladimira Maksimovića (40) zbog osnovane sumnje da je 16… »

Vesti dana »