Povezane vesti
Pljuskovi i grmljavina u narednih sat vremena: RHMZ objavio i vikend prognozu
Nova 21.09.2022
Da li smo se rano obradovali suncu? Za početak, Republički hidrometeorološki zavod je izdao novu najavu u kojoj ističe da se u narednih sat vremena u Bačkoj i Banatu lokalno očekuju kratkotrajni pljuskovi praćeni grmljavinom, a u zapadnoj i jugozapadnoj… »
Nova najava RHMZ: Delovi Srbije u koje stižu pljuskovi
Nova 21.09.2022
Pljuskovi u narednih sat vremena. Republički hidrometeorološki zavod najavljuje da će u narednih sat vremena u Vojvodini, centralnom i jugozapadnom delu Srbije ponegde biti kratkotrajna kiša ili pljusak. Prethodno je RHMZ najavio da će u Srbiji danas… »
VIDEO Još jedan hladan dan: Kada stiže promena vremena
Nova 21.09.2022
Šta nas očekuje danas? U Srbiji će danas jutro biti hladno sa niskom oblačnošću i lokalnom pojavom magle, uglavnom po kotlinama, visoravnima i duž rečnih dolina jugozapadne i južne Srbije. Tokom dana biće umereno do potpuno oblačno i sveže, mestimično se… »
Vesti dana »

Rektorski kolegijum traži istragu policijske brutalnosti, MUP ističe transparentnost i odgovornost
Naslovi.ai pre 4 satijoš 28 povezanih

Snimak koji će iznervirati milione: Vučićev glavni „ćaci“ uz osmeh na Marakani VIDEO
Nova pre 16 minutajoš 47 povezanih

Tramp ne znajući da je mikrofon uključen: Putin želi dogovor zbog mene koliko god to ludo zvučalo
Beta pre 31 minutajoš 321 povezana

"Nikolina svi smo...": Skupovi podrške u Beogradu i Zrenjaninu, večeras – u Nišu (FOTO i VIDEO)
Moj Novi Sad pre 3 satajoš 45 povezanih