Povezane vesti
Deo Veternika bez vode
Radio 021 21.09.2022
Deo Veternika danas je bez vode. Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će biti Ulica vladike Maksima. Isključenje je planirano do 13 sati. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i… »
Isključenja vode u Veterniku
RTV 21.09.2022
NOVI SAD - Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti ulica vladike Maksima u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Ulica vladike Maksima u Veterniku bez vode
Dnevnik 21.09.2022
Zbog radova na sanaciji havarije bez vode će do 13 sati biti Ulica vladike Maksima u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.… »
Ulica u Veterniku bez vode zbog havarije
Moj Novi Sad 21.09.2022
Zbog radova na sanaciji havarije, bez vode će danas do 13 sati biti Ulica vladike Maksima u Veterniku. Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, napominju iz JKP "Vodovod i… »
Vesti dana »
EK u drugoj nedelji februara predstavlja prelazno rešenje za profesionalne vozače iz Zapadnog Balkana
Insajder pre 57 minutajoš 25 povezanih
Vremenska prognoza za sredu, 4. februar: Sutra oblačno, vetrovito i toplije
Serbian News Media pre 4 satijoš 34 povezane
Zaposleni u TOK protestovali zbog usvojenog seta pravosudnih zakona: "Ozbiljan korak unazad u oblasti vladavine prava"
Newsmax Balkans pre 2 satajoš 19 povezanih
FT: Ukrajina pristala na višefazni plan sprovođenja primirja sa SAD i Evropom
N1 Info pre 4 satijoš 26 povezanih
Duže radno vreme: U Šapcu gužve za prijave za legalizaciju
Večernje novosti pre 1 satjoš 25 povezanih




