Povezane vesti
Švajcarska smanjila potrošnju gasa za petinu
Politika 21.09.2022
BERN - Švajcarska je u protekla dva meseca smanjila potrošnju gasa za oko 20 odsto. „Firme su reagovale na visoke cene gasa”, istakao je nacionalni menadžer za upravljanje energetskom krizom Bastijan Švark. On je, u intervjuu dnevniku „Noje Ciriher… »
Švajcarska smanjila potrošnju gasa za petinu
Euronews 21.09.2022
Švajcarska je u protekla dva meseca smanjila potrošnju gasa za oko 20 odsto. "Firme su reagovale na visoke cene gasa", istakao je nacionalni menadžer za upravljanje energetskom krizom Bastijan Švark. On je, u intervjuu dnevniku "Noje Ciriher Cajtung"… »
Vesti dana »

BLOG Neverovatne scene u Skupštini Zaječara: Vlast uvela nabildovane momke sa fantomkama na sednicu. Ispred zgrade policija hapsi građane
Nova pre 33 minutajoš 30 povezanih

BIRN: Srbija u Izrael izvezla više municije za prvih šest meseci 2025. nego tokom cele rekordne prošle godine
Novi magazin pre 8 satijoš 9 povezanih

Šapić: Trg republike, Terazije, Vasina ulica - do 1. septembra puštanje saobraćaja
Beta pre 3 satajoš 26 povezanih

Ukrajina se bori protiv stranih plaćenika dok Rusija pojačava napade dronovima na istoku
Naslovi.ai pre 10 minutajoš 27 povezanih

Vremenska prognoza Srbije: lokalni pljuskovi i grmljavina na istoku, najava toplotnog talasa od 9. avgusta
Naslovi.ai pre 1 satjoš 34 povezane