Povezane vesti

Zapomaže i lije suze ispred kapije: Zadrugar spakovao kofere, molio cimere za pomoć: "Kako vas nije sramota?"

Zapomaže i lije suze ispred kapije: Zadrugar spakovao kofere, molio cimere za pomoć: "Kako vas nije sramota?"

Blic 21.09.2022
Pevač Adam Labunski već danima je na meti Uroša Ćertića, a sada je svoje patike našao u kesi za smeće, što ga je dovelo do nervnog sloma. Adam je krenuo da rovari po kesi i izvlači patike koje mu je Ćertić bacio u smeće. Adam je sve vreme… »
Lepše mi je s jogurtom na klupi nego s milionima u ruci! Adam u suzama, moli da izađe iz Zadruge - Uroš ima šizofreniju!

Lepše mi je s jogurtom na klupi nego s milionima u ruci! Adam u suzama, moli da izađe iz Zadruge - Uroš ima šizofreniju!

Mondo 21.09.2022
Adam se žalio na Uroša Ćertića i sa spakovanim koferima molio da izađe iz Zadruge. Adam se žalio na Uroša Ćertića i sa spakovanim koferima molio da izađe iz Zadruge. Adam Labunski i Uroš Ćertić ušli su u sukob na samom početku Zadruge, a… »
"Ćertić ima šizofreniju, počupao me je i uništio mi je stvari!" Zadrugar van sebe zbog Ćertića, plakao kao malo dete…

"Ćertić ima šizofreniju, počupao me je i uništio mi je stvari!" Zadrugar van sebe zbog Ćertića, plakao kao malo dete…

Kurir 21.09.2022
Adam Labunski progovorio je kod Drveta mudrosti o sukobima koje je imao, pa je odmah na početku spomenuo rat sa Urošem Ćertićem. - Meni je Uroš pobacao stvari u smeće, i ja zbog toga nosim stvari sa sobom. On meni preti od samog starta. Molio sam ga… »

Vesti dana »