Povezane vesti
Pančevački novinar: Očekujem reakciju nadležnih nakon pogrebnih venaca na ulazu
N1 Info 21.09.2022
Novinar iz Pančeva Slobodan Dukić izjavio je za N1 da očekuje reakciju nadležnih organa nakon što su mu nepoznate osobe ostavile dva pogrebna venca na ulazu u njegovo dvorište. On sumnja da se ovo desilo zbog njegovog teksta o sumnjivoj diplomi lokalnog… »
Novinar iz Pančeva dao izjavu policiji nakon što su mu ispred kuće ostavljeni pogrebni venci
Slobodna Evropa 21.09.2022
Novinar portala "Pančevo Si Ti" Slobodan Dukić izjavio je u sredu da je dao izjavu u policiji, nakon što su mu ostavljena dva pogrebna venca na ulazu u kuću. Dukić je za agenciju Beta rekao da je policija izjavu uzela po nalogu nadležnog tužilaštva, koje… »
Novinar portala Pančevo Si Ti dao izjavu policiji, tužilaštvo će voditi istragu
Danas 21.09.2022
Dukić je rekao da je policija izjavu uzela po nalogu nadležnog tužilaštva, koje će voditi istragu. Redakcija tog portala navela je da očekuje od državnih organa da Dukića uzmu u zaštitu, da počinilac tog neumesnog dela bude otkriven i da javnosti bude… »
Vesti dana »

Počele stroge kontrole proizvoda sa palminim uljem širom Srbije: Kazne do tri miliona dinara!
Blic pre 1 satjoš 1 povezana

Patrijarh Porfirije: Presuda Dodiku dovodi u pitanje opstanak srpskog naroda u BiH
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

Vremeplov: U Beču objavljen prvi broj srpskog lista "Slaveno-serbskija vedomosti"
RTV pre 1 satjoš 1 povezana

"Ostajemo uz republiku srpsku": Macut: Presuda Dodiku je protiv čitavog srpskog naroda
Blic pre 3 satajoš 1 povezana