Povezane vesti

Nemanja Nedović: Spreman sam da budem lider Zvezdinog tima

Nemanja Nedović: Spreman sam da budem lider Zvezdinog tima

Sport klub 21.09.2022
Nedović se u redove srpskog i regionalnog šampiona vratio posle deset godina internacionalne karijere, u utorak je odradio prvi trening sa ekipom, a danas se družio sa navijačima na Malom Kalemegdanu, gde je počela prodaja sezonskih ulaznica… »
Nedović i dalje ne može da veruje: Nestvarno je da sam tu, osećam se kao klinac!

Nedović i dalje ne može da veruje: Nestvarno je da sam tu, osećam se kao klinac!

Hot sport 21.09.2022
Nemanja Nedović je ovog leta potpisao ugovor sa Crvenom zvezdom i tako se nakon punih deset godina vratio na Mali Kalemegdan. Ipak, njegov povratak, tačnije pridruživanje timu, moralo je da pričeka, jer je popularni Neda imao obaveze sa… »
"Još uvek nisam svestan da sam u zvezdi!" Nedović: Spremam se za ulogu lidera, mislim da sam zreo za to

"Još uvek nisam svestan da sam u zvezdi!" Nedović: Spremam se za ulogu lidera, mislim da sam zreo za to

Večernje novosti 21.09.2022
PROŠLO je 10 godina od kada je Nemanja Nedović nosio crveno-beli dres. Došlo je vreme da eksplozivni bek ponovo obuče opremu voljenog kluba i zaigra u Crvenoj zvezdi. FOTO: FIBA.Basketball Nakon okončanog Evrobasketa koji je reprezentacija Srbije… »
Nedović: "I dalje nisam svestan da sam u Zvezdi"

Nedović: "I dalje nisam svestan da sam u Zvezdi"

Sportske.net 21.09.2022
Nemanja Nedović priključio se novim saigračima u Crvenoj zvezdi nakon neuspešnog nastupa na Evrobasketu. Nedović je odigrao dve utakmice u grupnoj fazi u Pragu, a potom nije zaigrao u Berlinu, uprkos terapijama na koje je išao tokom prvenstva. Nakon… »
„Izludeo bih da nisam otišao“: Nedović otvorio dušu o Evrobasketu i Zvezdi

„Izludeo bih da nisam otišao“: Nedović otvorio dušu o Evrobasketu i Zvezdi

Nova 21.09.2022
Nemanja Nedović vratio se kući, opet je u Crvenoj zvezdi, a po povratku sa Evrobasketa pričao je i o neuspehu reprezentacije, povredi i terapiji, ali i novom-starom klubu. Eksplozivni bek jedno je od najvećih pojačanja srpskog i regionalnog… »
Nemanja Nedović se oporavio: Spreman sam da budem lider Zvezdinog tima

Nemanja Nedović se oporavio: Spreman sam da budem lider Zvezdinog tima

Euronews 21.09.2022
Nemanja Nedović se priključio pripremama košarkaša Crvene zvezde. Iskusni košarkaš je imao peh da se povredio na Evrobasketu i nije mogao da pomogne timu u ključnom meču protiv Italije. "Znam šta se od mene očekuje u Zvezdi, spreman sam da budem… »
Nerealno mi je da sam ponovo u zvezdi! Nedovića stigle emocije na Malom Kalemegdanu: Sećanja su se vratila!

Nerealno mi je da sam ponovo u zvezdi! Nedovića stigle emocije na Malom Kalemegdanu: Sećanja su se vratila!

Mondo 21.09.2022
Nemanja Nedović pričao je o povratk u Crvenu zvezdu, očekivanjima, treneru Jovanoviću, Simonoviću... Nemanja Nedović pričao je o povratk u Crvenu zvezdu, očekivanjima, treneru Jovanoviću, Simonoviću... Nemanja Nedović ponovo je u dresu Crvene… »

Vesti dana »