Povezane vesti

Vučić za američku TV govorio o energentima, Kosovu, Rusiji, ratu u Ukrajini

Vučić za američku TV govorio o energentima, Kosovu, Rusiji, ratu u Ukrajini

Novi magazin 21.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da bi za Srbiju bilo dobro da diversifikuje snabdevanje energentima i izgradi konektore na granicama s Bugarskom i Severnom Makedonijom. "Gledamo kako da unapredimo energetski sektor i diversifikujemo… »
„Spreman sam da priznam da sam pravio političke greške zbog litijuma“

„Spreman sam da priznam da sam pravio političke greške zbog litijuma“

Nova 21.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će američka kompanija Rivijan, koja proizvodi električne automobile, otvoriti Razvojni centar u Srbiji sa 200 inžinjera i istakao da je u Srbiji ranije bilo problema zbog litijuma, te da priznaje da… »
Vučić: U Srbiju dolazi američki gigant za električne automobile, priznajem greške zbog litijuma

Vučić: U Srbiju dolazi američki gigant za električne automobile, priznajem greške zbog litijuma

Insajder 21.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je danas da će američka kompanija Rivijan koja proizvodi električne automobile otvoriti Razvojni centar u Srbiji sa 200 inženjera i istakao da je u Srbiji ranije bilo problema zbog litijuma, te da priznaje… »
Vučić: Dolazak Riviana velika vest za Srbiju, ali i čitav ovaj deo Evrope

Vučić: Dolazak Riviana velika vest za Srbiju, ali i čitav ovaj deo Evrope

Blic 21.09.2022
Na samom početku ekskluzivnog intervjua za televiziju "Njuzmaks", predsednik Srbije Aleksandar Vučić osvrnuo se na vest da će američki proizvođač e-automobila Rivian otvoriti razvojni centar u našoj zemlji. - Dobio sam jutros lepe vesti. Američka… »
Vučić: Spreman sam da priznam da sam pravio političke greške zbog litijuma

Vučić: Spreman sam da priznam da sam pravio političke greške zbog litijuma

N1 Info 21.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio je da će američka kompanija Rivijan, koja proizvodi električne automobile, otvoriti Razvojni centar u Srbiji sa 200 inžinjera i istakao da je u Srbiji ranije bilo problema zbog litijuma, te da priznaje da… »
Američki proizvođač električnih vozila dolazi u Beograd, Vučić: Velika vest za Srbiju i ovaj deo Evrope

Američki proizvođač električnih vozila dolazi u Beograd, Vučić: Velika vest za Srbiju i ovaj deo Evrope

Euronews 21.09.2022
Američki automobilski gigant koji proizvodi električna dostavna vozila otvara Razvojni centar u Srbiji, što je velika vest za našu zemlju, ali i ovaj deo Evrope, izjavio je u gostovanju na američkom NJuzmaksu predsednik Srbije Aleksandar Vučić. On… »
Rivian otvara svoj R&D centar u Beogradu; Brnabić: Dokaz da i dalje pobeđujemo

Rivian otvara svoj R&D centar u Beogradu; Brnabić: Dokaz da i dalje pobeđujemo

RTV 21.09.2022
BEOGRAD - Premijerka Srbije Ana Brnabić ocenila je danas da je otvaranje razvojnog centra američke kompanije Rivian u Beogradu pokazatelj sa Srbija uspeva da se bori i u najtežim vremenima, postiže uspehe i dalje pobeđuje. "Jedna od najprogresivnijih… »
Ana Brnabić podelila lepe vesti: Poznati svetski proizvođač kamioneta i terenaca otvara razvojni centar u Beogradu

Ana Brnabić podelila lepe vesti: Poznati svetski proizvođač kamioneta i terenaca otvara razvojni centar u Beogradu

Kurir 21.09.2022
Ana Brnabić, mandatarka za sastav nove Vlade Srbije, objavila je da jedna od najprogresivnijih i najinovativnijih svetskih kompanija otvara razvojni centar u Beogradu. Ona je otkrila da je reč o američkoj kompaniji Rivian. - Jedna od najprogresivnijih… »

Vesti dana »