Povezane vesti

Arnautović o Mihajloviću: Njegova smena je za mene bila gorak momenat

Arnautović o Mihajloviću: Njegova smena je za mene bila gorak momenat

Politika 21.09.2022
PARIZ – Napadač fudbalskog kluba Bolonja Marko Arnautović izjavio je da je smena srpskog trenera Siniše Mihajlovića sa klupe italijanskog tima za njega predstavljala gorak momenat i da mu je Mihajlović bio kao stariji brat. Mihajlović je pre dve… »
Arnautović: Mihajlović mi je bio kao stariji brat

Arnautović: Mihajlović mi je bio kao stariji brat

Sport klub 21.09.2022
“Njegova smena je za mene bila gorak momenat. Ipak sam imao poseban odnos s njim”, kazao je Arnautović. Napadač Bolonje Marko Arnautović izjavio je da je smena srpskog trenera Siniše Mihajlovića sa klupe italijanskog tima za njega predstavljala… »
„Loši dečko“ austrijskog fudbala o Siniši Mihajloviću: Kao brat mi je

„Loši dečko“ austrijskog fudbala o Siniši Mihajloviću: Kao brat mi je

Nova 21.09.2022
Lepe reči sjajnog fudbalera. Napadač fudbalskog kluba Bolonja Marko Arnautović izjavio je da je smena srpskog trenera Siniše Mihajlovića sa klupe italijanskog tima za njega predstavljala gorak momenat i da mu je Mihajlović bio kao stariji brat… »
Arnautović progovorio o smeni mihe: Veoma gorak momenat za mene!

Arnautović progovorio o smeni mihe: Veoma gorak momenat za mene!

Hot sport 21.09.2022
Najbolji fudbaler Bolonje već nekoliko sezona unazad, Marko Arnautović, ovo leto se dovodio i u vezu sa prelaskom u Mančester junajted, i pored već sve dubljeg gaženja četvrte decenije života. Austrijanac je ipak ostao na severu Italije, a napokon… »
Mihajlović mi je bio kao stariji brat: Arnautoviću teško pala smena srpskog trenera

Mihajlović mi je bio kao stariji brat: Arnautoviću teško pala smena srpskog trenera

Euronews 21.09.2022
Napadač fudbalskog kluba Bolonja Marko Arnautović izjavio je da je smena srpskog trenera Siniše Mihajlovića sa klupe italijanskog tima za njega predstavljala gorak momenat i da mu je Mihajlović bio kao stariji brat. Mihajlović je pre dve nedelje… »
"Bio je više od trenera, kao stariji brat": Srbinu baš teško pala smena Mihajlovića sa klupe Bolonje

"Bio je više od trenera, kao stariji brat": Srbinu baš teško pala smena Mihajlovića sa klupe Bolonje

Večernje novosti 21.09.2022
IAKO više nije trener Bolonje, Siniša Mihajlović je i dalje tema u ovom gradu. O njemu je govorio reprezentativac Austrije Marko Arnautović. Foto: EPA-EFE/ELISABETTA BARACCHI Sjajni napadač koji se priprema za mečeve sa Francuskom i Hrvatskom u Ligi… »

Vesti dana »