Povezane vesti

Predsednik Vučić izlaganje završio snažnim srpskim pozdravom: Oduševio govorom prisutne, usledio je jak aplauz

Predsednik Vučić izlaganje završio snažnim srpskim pozdravom: Oduševio govorom prisutne, usledio je jak aplauz

Srbija danas 22.09.2022
Na Generalnoj debati učestvuju 92 predsednika država i kralja i 58 predsednika vlada. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se trenutno nalazi u Njujorku gde učestvuje u radu 77. Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, obratio se na Generalnoj… »
"Mi imamo snage da kažemo istinu, a u njihovim očima smo mali i slabi" Hrabar govor predsednika Vučića u Njujorku: Živela…

"Mi imamo snage da kažemo istinu, a u njihovim očima smo mali i slabi" Hrabar govor predsednika Vučića u Njujorku: Živela…

Srbija danas 22.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas u Njujorku održao je govor na Generalnoj debati svetskih lidera, u okviru 77. zasedanja Generalne skupštine UN, koja će trajati do 26. septembra. - Neki i danas imaju problem sa poštovanjem teritorijalnog… »
Vučićev govor oduševio strance: "Svet bi bio bolje mesto da imamo više takvih lidera!"

Vučićev govor oduševio strance: "Svet bi bio bolje mesto da imamo više takvih lidera!"

Srbija danas 22.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se sinoć na 77. Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija i oštrim, beskomromisnim govorom prikupio simpatije ljudi širom sveta. Vučić je na Generalnoj skupštini govorio oko ponoći po našem vremenu, kao… »
Vučić se obratio iz Njujorka: Mnogi lideri su mi čestitali na govoru - ne stidim se da kažem "živela Srbija" (video)

Vučić se obratio iz Njujorka: Mnogi lideri su mi čestitali na govoru - ne stidim se da kažem "živela Srbija" (video)

Srbija danas 22.09.2022
Vučić učestvuje na 77. zasedanju Generalne skupštine UN do 23. septembra. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, koji se trenutno nalazi u Njujorku gde učestvuje u radu 77. Generalne skupštine Ujedinjenih nacija, obraća se građanima Srbije, povodom… »
Govor predsednika Vučića u UN: Da li će do velikih sila dopreti hrabre reči Srbije iz Generalne skupštine?

Govor predsednika Vučića u UN: Da li će do velikih sila dopreti hrabre reči Srbije iz Generalne skupštine?

Mondo 22.09.2022
Govor predsednika Srbije Aleksandra Vučića u Generalnoj skupštini Ujedinjenih nacija bio je ozbiljan, državnički, direktan, hrabar i izrečen je na pravom mestu u pravo vreme sa ključnim ciljem promovisanja mira. Govor predsednika Srbije Aleksandra… »
Srbija faktor stabilnosti Podrška gradonačelnika Kraljeva predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću

Srbija faktor stabilnosti Podrška gradonačelnika Kraljeva predsedniku Srbije Aleksandru Vučiću

Večernje novosti 22.09.2022
OBRAĆAJUĆI se u sredu uveče na generalnoj debati 77. zasedanja Generalne skupštine Ujedinjenih nacija u NJujorku, predsednik Srbije Aleksandar Vučić izneo je, kako je i sam rekao, veoma teške, ali istinite reči. U tome ga, kao građanin Srbije, i… »
Vučić: Ne teži se rešavanju problema, sile gledaju samo svoje ciljeve

Vučić: Ne teži se rešavanju problema, sile gledaju samo svoje ciljeve

RTK 22.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić poručio je na Generalnoj debati svetskih lidera da nažalost tu niko nikog ne sluša i ne teži stvarnim dogovorima i rešavanju problema, već skoro svi vode računa samo o svojim interesima neretko gazeći principe… »
Vučić u Ujedninjenim Nacijama: Srbija je za mnoge mala i slaba, ali imamo snage ovde kažemo istinu

Vučić u Ujedninjenim Nacijama: Srbija je za mnoge mala i slaba, ali imamo snage ovde kažemo istinu

Glas Zapadne Srbije 22.09.2022
Njujork - Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić govorio je večeras na Generalnoj debati svetskih lidera, u okviru 77. zasedanja Generalne skupštine UN, koja će trajati do 26. septembra. Predsednik Vučić je rekao da mu je velika čast što… »

Vesti dana »