Povezane vesti

Selektor Argentine bez dlake na jeziku: „Radije bih izgubio sa igračima iz svoje zemlje nego pobedio sa igračem koji nije…

Selektor Argentine bez dlake na jeziku: „Radije bih izgubio sa igračima iz svoje zemlje nego pobedio sa igračem koji nije…

Hot sport 22.09.2022
Prvenstveno mislio na Lorenca Brauna. Sadašnji selektor, a nekadašnji košarkaš, reprezentacije Argentine, Pablo Priđoni, potpuni je protivnik naturalizovanja stranih igrača. – Oduvek sam bio protiv naturalizacije – dokle god sam ja u… »
„Oduvek sam bio protiv naturalizacije, radije bih gubio sa svojima“

„Oduvek sam bio protiv naturalizacije, radije bih gubio sa svojima“

Nova 22.09.2022
Legendarni košarkaš deli mišljenje sa Igorom Rakočevićem Selektor košarkaške reprezentacije Argentine Pablo Priđoni istakao je da se strogo protivi naturalizaciji igrača u nacionalnim timovima. Priđoni je nedavno sa Argentinom osvojio Kup… »
„Radije bih gubio sa svojima nego pobeđivao sa naturalizovanim igračima“

„Radije bih gubio sa svojima nego pobeđivao sa naturalizovanim igračima“

N1 Info 22.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Argentine Pablo Priđoni rekao je da se protivi naturalizaciji igrača u nacionalnim timovima. Priđoni, koji je s Argentinom nedavno osvojio Kup Amerike, kaže da je oduvek bio protiv toga. I u Španiji se digla… »
Porazi ili stranac u reprezentaciji - Selektor Argentine nema dilemu!

Porazi ili stranac u reprezentaciji - Selektor Argentine nema dilemu!

Sportske.net 22.09.2022
Večita dileme i pitanje, treba li nam stranac u reprezentaciji? Odgovor na ovo pitanje, barem što se tiče Argentine dao je njihov selektor i košarkaška legenda Pablo Priđioni. Selektor Gaučosa, nema dilemu - stranac mu nije potreban. "Oduvek sam… »
„Pre bih gubio sa svojima nego pobeđivao sa naturalizovanim“

„Pre bih gubio sa svojima nego pobeđivao sa naturalizovanim“

Sport klub 22.09.2022
Selektor košarkaške reprezentacije Argentine Pablo Priđoni rekao je da se protivi naturalizaciji igrača u nacionalnim timovima. Priđoni, koji je s Argentinom nedavno osvojio Kup Amerike, kaže da je oduvek bio protiv toga. I u Španiji se digla… »

Vesti dana »