Povezane vesti

Marić ismevao Jovanu Jeremić u jutarnjem: Ona odmah reagovala, sve objavila: "Ovo mi je hvala, boli ih moj uspeh"

Marić ismevao Jovanu Jeremić u jutarnjem: Ona odmah reagovala, sve objavila: "Ovo mi je hvala, boli ih moj uspeh"

Blic 22.09.2022
Glavni i odgovni urednik Hepi televizije Milomir Marić u jutarnjem programu potkačio je koleginicu Jovanu Jeremić, a ona je odmah reagovala na njegov komentar. Jovana Jeremić je sada voditeljka "Novog jutra" na Pink televiziji, a nekada je radila na… »
"Mariću, sa mnom tako nećeš moći": Jovana Jeremić najavila haos: "Sad će da oseti ko sam ja, stvorio je medijsko…

"Mariću, sa mnom tako nećeš moći": Jovana Jeremić najavila haos: "Sad će da oseti ko sam ja, stvorio je medijsko…

Blic 22.09.2022
Voditeljka Jovana Jeremić odmah je reagovala na prozivke bivšeg prijatelja i kolege Milomira Marića, sa kojim je dugi niz godina radila na Hepi televiziji. Jovana je, naime, prvo na svom Instagramu objavila isečak iz emisije koju Marić vodi, u kojoj… »
"Jovana me ne zanima, nisam učitelj lepog ponašanja": Milomir Marić odgovorio na prozivke Jovane Jeremić: "To se uči kod…

"Jovana me ne zanima, nisam učitelj lepog ponašanja": Milomir Marić odgovorio na prozivke Jovane Jeremić: "To se uči kod…

Blic 22.09.2022
Milomir Marić oglasio se nakon što ga je voditeljka Jovana Jeremić prozvala na Instagramu zbog njegovih reči na njen račun u jutarnjem programu. Naime, Jovana je oštro odbrusila nekadašnjem saradniku i uredniku televizije, Milomiru Mariću sa kojim… »
"Lepo ponašanje se uči kod kuće"! Milomir Marić odgovorio na brutalne prozivke - Jovana Jeremić me ne zanima!

"Lepo ponašanje se uči kod kuće"! Milomir Marić odgovorio na brutalne prozivke - Jovana Jeremić me ne zanima!

Mondo 22.09.2022
Vodteljka Jovana Jeremić žestoko je oplela po Milomiru Mariću nakon njegovih izjava tokom jutarnjeg programa, a sada se oglasio i on. Vodteljka Jovana Jeremić žestoko je oplela po Milomiru Mariću nakon njegovih izjava tokom jutarnjeg programa, a… »
Milomir Marić odgovorio Jovani Jeremić: Nisam učitelj lepog vaspitanja

Milomir Marić odgovorio Jovani Jeremić: Nisam učitelj lepog vaspitanja

Nova 22.09.2022
Poznati voditelj se oglasio nakon objave Jovane Jeremić koja ga je napala zbog njegovih reči na njen račun u jutarnjem programu. Jovana je oštro odgovorila Milomiru, te je kazala da je ona njegovo najveće remek delo i najveća kazna. Jeremićeva se… »
Jovana Jeremić ljuto reagovala na prozivke Milomira Marića (VIDEO)

Jovana Jeremić ljuto reagovala na prozivke Milomira Marića (VIDEO)

Vesti online 22.09.2022
Voditeljka je odmah reagovala na prozivke bivšeg prijatelja i kolege Milomira Marića, sa kojim je dugi niz godina radila. Jovana Jeremić se prvo oglasila na Instagramu i objavila isečak iz emisije koju Marić vodi, a tokom koje se u razgovoru sa… »
Marić ismejao Jovanu Jeremić u jutranjem! Ona najavila haos - "Gotovi ste, ima da ih nagazim! Sad će da vide kako j**em"

Marić ismejao Jovanu Jeremić u jutranjem! Ona najavila haos - "Gotovi ste, ima da ih nagazim! Sad će da vide kako j**em"

Mondo 22.09.2022
Glavni i odgovorni urednik Hepi televizije Milomir Marić potkačio je koleginicu i nekadašnju saradnicu Jovanu Jeremić u jutranjem programu, a ona mu nije ostala dužna. Glavni i odgovorni urednik Hepi televizije Milomir Marić potkačio je koleginicu… »
ŠOK: Jovana Jeremić se obračunala sa svojim učiteljem Milomirom Marićem (VIDEO)

ŠOK: Jovana Jeremić se obračunala sa svojim učiteljem Milomirom Marićem (VIDEO)

Nova 22.09.2022
Voditeljka je odmah reagovala na prozivke bivšeg prijatelja i kolege Milomira Marića, sa kojim je dugi niz godina radila. Ona se prvo oglasila na svom Instagramu i objavila isečak iz emisije „Dobro jutro, Srbijo“ koju Marić vodi, a tokom koje se u… »

Vesti dana »