Povezane vesti

"Imao sam intimne odnose sa Gocom Tržan": Šok tvrdnje Kristijana Golubovića - spomenuo aferu sa pevačicom, upleo i Ivana…

"Imao sam intimne odnose sa Gocom Tržan": Šok tvrdnje Kristijana Golubovića - spomenuo aferu sa pevačicom, upleo i Ivana…

Blic 22.09.2022
Bivši robijaš, a sadašnji učesnik "Zadruge", Kristijan Golubović, u naletu besa, zbog svađe sa Ivanom Marinkovićem, izneo je tvrdnje da je navodno imao intimne odnose sa pevačicom Gocom Tržan. - Smrdljivko jedan, dečka diraju, gledam dečka, ne… »
Tužba! Goca Tržan reagovala nakon tvrdnji Kristijana Golubovića! (VIDEO)

Tužba! Goca Tržan reagovala nakon tvrdnji Kristijana Golubovića! (VIDEO)

Svet plus 22.09.2022
Pop pevačica Goca Tržan reagovala nakon tvrdnji Kristijana Golubovića da su imali s*ks! Tužba na pomolu! Kristijan Golubović se, naime, kasno sinoć posvađao sa Ivanom Marinkovićem, bivšim mužem Goce Tržan, i tom prilikom izjavio da je bio… »
Ponaša se k'o kokoška, zarađuje Od blamiranja u zadruzi! Kristijan tvrdi da je spavao sa Gocom - žestoko mu uzvratila!

Ponaša se k'o kokoška, zarađuje Od blamiranja u zadruzi! Kristijan tvrdi da je spavao sa Gocom - žestoko mu uzvratila!

Mondo 22.09.2022
Goca Tržan reagovala na tvrdnje Kristijana Golubovića da je svojevremeno bio intiman sa njom, Goca Tržan reagovala na tvrdnje Kristijana Golubovića da je svojevremeno bio intiman sa njom, Od samog početka Zadruge 6 Kristijan Golubović ne prestaje da… »
"Imao sam seks sa gocom Tržan, narkomanka jedna" Golubović šokirao sve, spomenuo aferu sa pevačicom, upleo u sve i njenog…

"Imao sam seks sa gocom Tržan, narkomanka jedna" Golubović šokirao sve, spomenuo aferu sa pevačicom, upleo u sve i njenog…

Kurir 22.09.2022
Kristijan Golubović prošle noći bio je besan, te je osuo paljbu na Ivana Marinkovića, a u afektu je spomenuo i njegovu bivšu suprugu Gocu Tržan i tvrdio da su imali se*s aferu. Naime, nakon svađe sa Ivanom, Kristijan je penio od besa, te je… »
Kristijan je nemoćan muškarac, ponaša se kao kokoška! Nakon tvrdnji Golubovića da je imao seks sa Tržankom, Goca žestoko…

Kristijan je nemoćan muškarac, ponaša se kao kokoška! Nakon tvrdnji Golubovića da je imao seks sa Tržankom, Goca žestoko…

Kurir 22.09.2022
Kristijan Golubović prošle noći bio je besan, te je ušao u otvoreni sukob sa Ivanom Marinkovićem, spomenuvši da je imao seks sa njegovom bivšom suprugom Gocom Tržan. Kako bismo proverili, istinost ovih tvrdnji, kontaktirali smo Gocu Tržan: - Ja… »
"Bio sam intiman s Gocom Tržan, narkomanka jedna" - Kristijan Golubović pobesneo i sve šokirao, opleo i po njenom bivšem

"Bio sam intiman s Gocom Tržan, narkomanka jedna" - Kristijan Golubović pobesneo i sve šokirao, opleo i po njenom bivšem

Mondo 22.09.2022
Kristijan Golubović iznervirao se u Zadruzi i sve šokirao kada je izjavio da je bio intiman s pevačicom Gocom Tržan. Kristijan Golubović iznervirao se u Zadruzi i sve šokirao kada je izjavio da je bio intiman s pevačicom Gocom Tržan. Kristijan… »
Nazvao je narkomankom Kristijan Golubović šokirao sve, priznao da je imao vrelu akciju sa ovom poznatom pevačicom (video)

Nazvao je narkomankom Kristijan Golubović šokirao sve, priznao da je imao vrelu akciju sa ovom poznatom pevačicom (video)

Alo 22.09.2022
Šok. Kristijan Golubović prošle noći bio je besan, jer su zadrugari napali Adama Labunskog zbog njegovog pevanja, što je bila i jedna od tema tokom emisije ,,Pitanja gledalaca". Za crnim stolom povela se ozbiljna debata o Adamovom ponašanju, nakon… »

Vesti dana »