Povezane vesti

Mihajlović: Jovanović je najobičnija štetočina, želi da zatvori rudarstvo u Srbiji

Mihajlović: Jovanović je najobičnija štetočina, želi da zatvori rudarstvo u Srbiji

Euronews 22.09.2022
Ministarka rudarstva i energetike Zorana Mihajlović izjavila je danas da je predsednik Odbora za zaštitu životne sredine Skupštine Srbije Aleksandar Jovanović Ćuta štetočina, jer pokušava da zatvori rudarstvo u Srbiji i dodala kako se to videlo i… »
Mihajlović: Otišla sam u Majdanpek da se vidi da li da se veruje Jovanoviću ili struci i činjenicama

Mihajlović: Otišla sam u Majdanpek da se vidi da li da se veruje Jovanoviću ili struci i činjenicama

Danas 22.09.2022
Ministarka rudastva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je danas da je njena jučerašnja poseta Majdanpeku bila sa namerom da se okupe mediji i svi oni koji žele da čuju i odluče kome da veruju, struci i činjenicama ili poslaniku i… »
Mihajlović: Ćuta je za mene jedna obična štetočina

Mihajlović: Ćuta je za mene jedna obična štetočina

N1 Info 22.09.2022
Ministarka rudastva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da je njena jučerašnja poseta Majdanpeku bila sa namerom da se okupe mediji i svi oni koji žele da čuju i odluče kome da veruju, struci i činjenicama ili poslaniku i ekološkom… »
Zorana Mihajlović: Ćuta je za mene jedna obična štetočina

Zorana Mihajlović: Ćuta je za mene jedna obična štetočina

Nova 22.09.2022
Ministarka rudastva i energetike Srbije Zorana Mihajlović izjavila je da je njena jučerašnja poseta Majdanpeku bila sa namerom da se okupe mediji i svi oni koji žele da čuju i odluče kome da veruju, struci i činjenicama ili poslaniku i ekološkom… »

Vesti dana »