Povezane vesti

Nadal: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri

Nadal: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri

Politika 22.09.2022
LONDON – Španac Rafael Nadal izjavio je da se raduje što će igrati sa Rodžerom Federerom u dublu na Lejver kupu na oproštaju legendarnog Švajcarca od teniske karijere, prenose britanski mediji. Federer i Nadal igraće sutra u Londonu za „Tim… »
Nadalov prst u oko Novaku: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri VIDEO

Nadalov prst u oko Novaku: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri VIDEO

Nova 22.09.2022
Bilo je to prijateljsko rivalstvo, jer su lični odnosi važniji i bolji od profesionalnih uspeha, rekao je Rafa o Federeru. Rafael Nadal izjavio je da se raduje što će igrati sa Rodžerom Federerom u dublu na Lejver kupu, na oproštaju legendarnog… »
Rafael Nadal: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri

Rafael Nadal: Odlazi najvažniji teniser u mojoj karijeri

Euronews 22.09.2022
Španac Rafael Nadal izjavio je da se raduje što će igrati sa Rodžerom Federerom u dublu na Lejver kupu na oproštaju legendarnog Švajcarca od teniske karijere, prenose britanski mediji. Federer i Nadal igraće sutra u Londonu za "Tim Evrope" protiv… »
Nadal: Odlazi najvažniji igrač u mojoj karijeri

Nadal: Odlazi najvažniji igrač u mojoj karijeri

Vesti online 22.09.2022
Španski teniser Rafael Nadal izjavio je da ga raduje činjenica da će pored sebe na terenu imati Rodžera Federera, po poslednji put. Njih dvojica će igrati u dublu prvog dana Lejver kupa, a to će biti poslednji meč u profesionalnoj karijeri… »
Nadal sa emocijama govorio o federeru: Odlazi najbitniji igrač u mojoj karijeri

Nadal sa emocijama govorio o federeru: Odlazi najbitniji igrač u mojoj karijeri

Večernje novosti 22.09.2022
RAFAEL Nadal ne krije zadovoljstvo što će imati priliku da odigra poslednji meč zajedno sa Rodžerom Federerom na Lejver kupu koji se održava u Londonu. Foto: EPA-EFE/ANDY RAIN Španac i Švajcarac će nastupiti u dublu prvog dana takmičenja, a to… »
Nadal stigao u London: „Jedan od najbitnijih igrača u mojoj karijeri odlazi!“

Nadal stigao u London: „Jedan od najbitnijih igrača u mojoj karijeri odlazi!“

Hot sport 22.09.2022
Imaće priliku da još jednom odigraju zajedno. Kasnio je Rafael Nadal u odnosu na ostatak ekipe Lejver kupa, ali danas je i on stigao. Na konferenciji je govorio o Rodžeru Federeru i njegovoj odluci da završi karijeru. – Biće teško, pre svega za… »

Vesti dana »