Povezane vesti
Vučić o navodima EK: Jesam ja lud? Okej, lud sam, čitao sam nepostojeći papir
Nova 22.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić tokom večerašnjeg obraćanja iz Njujorka osvrnuo se i na non-pejper o dijalogu Beograda i Prištine i odgovor Brisela koji je negirao da je to pismo autentično i da ne dolazi od tima koji se bavi dijalogom. Vučić je naveo… »
Vučić o non-pejperu o dijalogu: Znači, čitao sam nepostojeći papir
Insajder 22.09.2022
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, na izjavu portparola Evropske komisije Petera Stana datu „Prištini insajt“ da EU nije videla bilo kakav non pejper, niti dolazi od tima koji se bavi dijalogom, konstatovao je da je „očigledno onda čitao nepostojeći… »
EU negira autentičnost "non-pejper" okvira za dijalog Beograda i Prištine
RTS 22.09.2022
Iz Brisela su negirali autentičnost takozvanog "non-pejpera" objavljenog na jednom portalu na albanskom jezikupre nekoliko dana, a koji se tiče navodnog sadržaja i dinamike budućeg dijaloga Beograda I Prištine u Briselu. Portparol za spoljne poslove i… »
EU se oglasila o non-pejperu za dijalog BG i PR: Nikada nismo videli taj papir
Nova 22.09.2022
Brisel je negirao da je non-pejper pismo objavljeno na jednom kosovskom onlajn portalu autentično, piše Prishtina Insigh. „Mi obično ne komentarišemo medije koji objavljuju navodne dokumente EU, ne komentarišemo ni autentičnost ni suštinu, ali u ovom… »
Vesti dana »

Dekan Alanović: Pozvao sam policiju zbog provale, a ne zbog studenata (VIDEO)
In medija pre 55 minutajoš 29 povezanih

Nakon prohladnog jutra, maksimalna temperatura do 33 stepena
Glas Zaječara pre 2 satajoš 35 povezanih

Ko sve čeka Zvezdu u Ligi Evrope i da li je vreme za meč za Dinamom
Sportske.net pre 4 satijoš 28 povezanih