Povezane vesti
Vlada Srbije: Rast BDP po predviđanjima do kraja godine 3,5 odsto
N1 Info 23.09.2022
Savet za koordinaciju aktivnosti i mera za rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) danas je ocenio da bi prema predviđanjima tekuća godina trebalo da bude završena rastom BDP od 3,5 odsto. Na sednici kojom je predsedavala premijerka Ana Brnabić je rečeno i da… »
Vlada Srbije očekuje rast BDP-a od 3,5 odsto na kraju godine
Bloomberg Adria 23.09.2022
Savet za koordinaciju aktivnosti i mera za rast bruto domaćeg proizvoda (BDP) je ocenio da bi prema predviđanjima tekuća godina trebalo da bude završena rastom BDP od 3,5 odsto. Na sednici kojom je predsedavala premijerka Ana Brnabić je rečeno i da… »
Savet: Rast BDP na kraju godine 3,5 odsto
Dnevnik 23.09.2022
BEOGRAD: Tekuća godina bi prema predviđanjima, trebalo da bude završena rastom BDP od 3,5 odsto, a tržište rada za sada ne pokazuje znake recesije, rečeno je danas na sednici Saveta za koordinaciju aktivnosti i mera za rast bruto domaćeg proizvoda, kojom… »
Vesti dana »

Sindikalci traže minimalac od 600 evra, Ministarstvo nudi 550 evra za 2026. godinu
Naslovi.ai pre 15 minutajoš 39 povezanih

"Crveni karton": Novosadski studenti u blokadi pozvali na novi skup ispred suda sutra ujutru
Radio 021 pre 55 minutajoš 33 povezane

UKRAJINSKA KRIZA: Tramp pred sastanak sa Zelenskim - Ukrajina mora da se odrekne Krima i odustane od članstva u NATO-u
RTV pre 20 minutajoš 69 povezanih