Povezane vesti
Abazović: Saradnja sa Srbijom i Vučićem nikad nije bila bolja
Politika 23.09.2022
NjUJORK - Predsednik vlade Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović ocenio je danas da saradnja te zemlje sa Srbijom i predsednikom Aleksandrom Vučićem nikada nije bila bolja, ali da ima prostora za dalja poboljšanja. „Mi idemo ka tome, ka… »
Abazović: Navijam da Crna Gora postane deo Otvorenog Balkana, da se zajedno predstavimo u Njujorku
Vesti online 23.09.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović spreman je da podrži inicijativu ADRIA TV da se na marginama naredne Generalne Skupštine Ujedinjenih nacija, učesnici i pridruženi članovi inicijative Otvoreni Balkan predstave u Njujorku zajedničkim događajem… »
Abazović: Navijam da Crna Gora postane dio Otvorenog Balkana i podržavam inicijativu da se zajedno predstavimo u Njujorku
Alo 23.09.2022
Premijer Crne Gore Dritan Abazović spreman je da podrži inicijativu ADRIA TV da se na marginama naredne Generalne Skupštine Ujedinjenih nacija, učesnici i pridruženi članovi inicijative Otvoreni Balkan predstave u Njujorku zajedničkim događajem… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 5 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 3 satajoš 2 povezane

(Foto): Danijela Krstić, članica SNS, napadnuta u Nišu: Pogođena kamenom u glavu. Mup: Povređena još jedna žena
Blic pre 6 satijoš 1 povezana

Dragan Milić osudio nasilje nad gradonačelnikom Niša: "Mržnja, bes i agresija nikada dobro doneli nisu"
Blic pre 5 satijoš 1 povezana