Povezane vesti
U ovom gradu U Srbiji jutro je bilo najhladnije: Izmereno -3 stepena Celzijusa
Kurir 24.09.2022
U Srbiji je jutro bilo hladno, a najhladnije je bilo u Sjenici gde je u šest sati izmereno minus 3 stepena Celzijusa. Ujutru ponegde slab prizemni mraz, a po kotlinama jugozapadne i južne Srbije ponegde i magla. Vetar slab i umeren južni i jugozapadni… »
U Sjenici jutros minus tri stepena
Sandžak press 24.09.2022
U Srbiji je jutros najhladnije u Sjenici, gde je u 6 sati izmereno minus 3 stepena Celzijusa. Nula stepeni izmereno je u Zaječaru i Dimitrovgradu, a 1 stepen u Vranju, Kuršumliji i na Kopaoniku. Najtoplije je u Beogradu, gde je izmereno 8 stepeni… »
Hladan vazduh ustupa mesto toplijem sa Mediterana
Glas Zapadne Srbije 24.09.2022
Hladan vazduh ustupiće mesto toplijem sa Mediterana i zato od sutra dnevna temperatura u porastu za 3-4 stepena. Veći deo dana preovlađivaće vedro. Uveče na severu naobačenje, ali će se zadržati suvo. Ipak jutro hladno od samo 1 stepen do 8 stepeni… »
Vesti dana »
Srpska lista saopštila rezultate izbora na Kosovu: "Osvojili smo svih 10 mandata predviđenih za Srbe u Skupštini u Prištini"
Blic pre 5 satijoš 2 povezane
„Bitka polova“ pripala Niku Kirjosu, Sabalenka ponosna na učešće u egzibiciji
Danas pre 8 satijoš 1 povezana






