Povezane vesti

Zbog njih je moj mali anđeo digao ruku na sebe! Goranova majka krivi komšije za njegovu smrt

Zbog njih je moj mali anđeo digao ruku na sebe! Goranova majka krivi komšije za njegovu smrt

Kurir 24.09.2022
Majka mladog zaštitnika životinja Gorana Karanovića (19), Zora Karanović, koja je i pronašla sina obešenog u plasteniku, tvrdi da su ga u smrt oterale komšije, koje su pisale peticije protiv njega i napuštenih pasa, koje je mladić čuvao u svom… »
Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan: Dramatična poruka Gorana (19), koji se obesio zbog maltretiranja komšija i…

Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan: Dramatična poruka Gorana (19), koji se obesio zbog maltretiranja komšija i…

Kurir 24.09.2022
Goran Karanović, devetnaestogodišnjak iz sela kod Prnjavora u Republici Srpskoj, kako se saznaje, više nije mogao da izdrži pretnje komšija, policije i insepkcije da će mu oduzeti pse koje je brižno čuvao od smrti i gladi, pa se prekjuče obesio… »
"Gledao si na život, kako ne gleda ovaj jadni narod"! Goran (19) na večni počinak ispraćen potresnim govorom

"Gledao si na život, kako ne gleda ovaj jadni narod"! Goran (19) na večni počinak ispraćen potresnim govorom

Kurir 24.09.2022
Mnogobrojni meštani Pribora, Šibovske, Šereg Ilove i drugih sela oko Prnjavora ispratili su na večni počinak mladog zaštitnika životinja Gorana Karanovića (19) koji je sebi prekjuče oduzeo život. Goran se u četvrtak uveče obesio na imanju… »
Prijatelji se oprostili od Gorana, koji se obesio zbog maltretiranja: Ovo je sistemski napad na dečaka od 19 godina!

Prijatelji se oprostili od Gorana, koji se obesio zbog maltretiranja: Ovo je sistemski napad na dečaka od 19 godina!

Kurir 24.09.2022
Ljubitelji životinja iz Banjaluke odali su počast minutom ćutanja mladom Goranu Karanoviću u Hramu Hrista Spasitelja koji je sebi oduzeo život zbog ogromnog pritiska komšija jer je čuvao i brinuo se o preko 50 udomljenih pasa u svom domu. Na… »
"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Mladi dobrotvor životinja nije izdržao pritisak okoline - dotukle ga lažne…

"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Mladi dobrotvor životinja nije izdržao pritisak okoline - dotukle ga lažne…

Večernje novosti 24.09.2022
GORA Karanović, devetnaestogodišnjak iz sela kod Prnjavora u Republici Srpskoj, kako se saznaje, više nije mogao da izdrži pretnje komšija, policije i insepkcije da će mu oduzeti pse koje je brižno čuvao od smrti i gladi, pa se prekjuče obesio… »
"Gogi, mi znamo da ti nisi mogao sa nama da stojiš": Građani odali počast Goranu (19) koji se ubio: Ovo je opomena kakvo smo…

"Gogi, mi znamo da ti nisi mogao sa nama da stojiš": Građani odali počast Goranu (19) koji se ubio: Ovo je opomena kakvo smo…

Blic 24.09.2022
Ljubitelji životinja iz Banjaluke odali su počast minutom ćutanja mladom Goranu Karanoviću u Hramu Hrista Spasitelja koji je sebi oduzeo život zbog ogromnog pritiska komšija jer je čuvao i brinuo se o preko 50 udomljenih pasa u svom domu. Na… »
"Nisi opstao u ovom nakaradnom svetu": Sahranjen Goran (19), humani čuvar napuštenih pasa koji se ubio: "Mislio si da su svi…

"Nisi opstao u ovom nakaradnom svetu": Sahranjen Goran (19), humani čuvar napuštenih pasa koji se ubio: "Mislio si da su svi…

Blic 24.09.2022
Mnogobrojni meštani Pribora, Šibovske, Šereg Ilove i drugih sela oko Prnjavora ispratili su na večni počinak mladog zaštitnika životinja Gorana Karanovića (19) koji je sebi prekjuče oduzeo život. Goran se u četvrtak uveče obesio na imanju… »
"Više ti zlotvori ne mogu ništa": Potresne reči oca i majke na sahrani tragično preminulog Gorana (19) (foto)

"Više ti zlotvori ne mogu ništa": Potresne reči oca i majke na sahrani tragično preminulog Gorana (19) (foto)

Blic 24.09.2022
"Pozdravi, gore, na nebu, svog dedu, a mog oca. Pitaćete ko te poslao njemu, ovako rano. Reci mu, ne boj se, više ti zlotvori ne mogu ništa", poručio je otac Slobodan Boban Karanović na poslednjem ispraćaju svoga sina. Porodica tvrdi da su mladića… »
"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu komšije pretile…

"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu komšije pretile…

Blic 24.09.2022
Potresna vest o samoubistvu mladog humanitarca Gorana Karanovića uznemirila je javnost u čitavom regionu. Naime, devetnaestogodišnjak iz sela kod Prnjavora u Republici Srpskoj, kako se saznaje, više nije mogao da izdrži pretnje komšija, policije i… »
Prnjavor zavijen u crno: Danas sahrana tragično preminulog Gorana (19), mladog zaštitnika životinja

Prnjavor zavijen u crno: Danas sahrana tragično preminulog Gorana (19), mladog zaštitnika životinja

Blic 24.09.2022
Prnjavor je pre dva dana zadesila velika tragedija, kada je Goran Karanović (19) počinio samoubistvo, a tragično stradali mladić će danas biti ispraćen na večni počinak. Goran je bio mladi zaštitnik životinja, a njegova smrt izazvala je šok u… »
Zlotvori, mog anđela ste oterali u smrt: Goran (19) štitio bolesne pse, komšije ga prijavile, a on digao ruku na sebe

Zlotvori, mog anđela ste oterali u smrt: Goran (19) štitio bolesne pse, komšije ga prijavile, a on digao ruku na sebe

Mondo 24.09.2022
Velika tragediju selu Štivor kod Prnjavora gde je mladić izvršio samoubistvo. Velika tragediju selu Štivor kod Prnjavora gde je mladić izvršio samoubistvo. Mlađi muškarac Goran K. izvršio je samoubistvo u selu Štivor kod Prnjavora, a ljudi na… »
"Oni su mog anđela oterali u smrt!" Očajna majka mladog zaštitnika životinja optužuje komšije za smrt svog sina (foto)

"Oni su mog anđela oterali u smrt!" Očajna majka mladog zaštitnika životinja optužuje komšije za smrt svog sina (foto)

Blic 23.09.2022
"Oni su zlotvori, mog su Gorana oterali u smrt, zbog njih je moj mali anđeo digao ruku na sebe." Ovo su reči Zore Karanović iz sela Štivor kod Prnjavora, majke Gorana Karanovića (19), mladog zaštitnika napuštenih životinja, koji se ubio, jer kako… »

Vesti dana »