Povezane vesti

Abazović: Glasaćemo za inicijativu DF-a, sa zvaničnicima SAD razgovarano i o ruskom tajnom finansiranju

Abazović: Glasaćemo za inicijativu DF-a, sa zvaničnicima SAD razgovarano i o ruskom tajnom finansiranju

Glas Amerike 24.09.2022
Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsjednika Mila Đukanovića, jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim sudom, rekao je… »
Abazović: SAD imaju pravo na stavove o DF-u, mi imamo pravo da uređujemo stvari u svojoj državi

Abazović: SAD imaju pravo na stavove o DF-u, mi imamo pravo da uređujemo stvari u svojoj državi

Danas 24.09.2022
Premijer Crne Gore, kojem je izglasano nepoverenje, Dritan Abazović kazao je za Glas Amerike da će njegova partija u Skupštini glasati za incijativu Demokratskog fronta o razrešenju predsednika Mila Đukanovića. “Mislim da bi trebalo da u… »
Abazović: Glasaćemo za razrješenje Đukanovića

Abazović: Glasaćemo za razrješenje Đukanovića

Sandžak press 24.09.2022
Predsednik vlade Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović rekao je da bi u Skupštini trebalo da se izglasa inicijativa o razrešenju predsednika Mila Đukanovića. On je istakao da se time šalje važna politička poruka, a da je pitanje za… »
Abazović najavio da će URA glasati za razrešenje Đukanovića

Abazović najavio da će URA glasati za razrešenje Đukanovića

Slobodna Evropa 24.09.2022
Predsednik vlade Crne Gore u tehničkom mandatu Dritan Abazović izjavio je da bi u Skupštini trebalo da se izglasa inicijativa o razrešenju predsednika Mila Đukanovića. On je, u intervjuu za Glas Amerike, naglasio da se time šalje važna politička… »
Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Ðukanovića

Abazović: Glasaćemo za inicijativu za razrešenje Ðukanovića

IndeksOnline 24.09.2022
VAŠINGTON – Mislim da bi trebalo da u Skupštini izglasamo inicijativu o razrešenju predsednika Mila Ðukanovića jer se time šalje važna politička poruka, a pitanje je za pravnike da li to može da se operacionalizuje zbog situacije sa Ustavnim… »

Vesti dana »