Povezane vesti

"Tvoje cuke danas ne laju, nego plaču, arlauču": Suze i dah krivice na Goranovoj sahrani, mladić presudio sebi

"Tvoje cuke danas ne laju, nego plaču, arlauču": Suze i dah krivice na Goranovoj sahrani, mladić presudio sebi

Telegraf 24.09.2022
"Ti počivaju u miru, a mi grešni ćemo odgovarati pred Bogom i pred ljudima za sve što smo učinili i što nismo učinili" Mnogobrojni meštani Pribora, Šibovske, Šereg Ilove i drugih sela oko Prnjavora ispratili su na večni počinak mladog… »
"Gogi, mi znamo da ti nisi mogao sa nama da stojiš": Građani odali počast Goranu (19) koji se ubio: Ovo je opomena kakvo smo…

"Gogi, mi znamo da ti nisi mogao sa nama da stojiš": Građani odali počast Goranu (19) koji se ubio: Ovo je opomena kakvo smo…

Blic 24.09.2022
Ljubitelji životinja iz Banjaluke odali su počast minutom ćutanja mladom Goranu Karanoviću u Hramu Hrista Spasitelja koji je sebi oduzeo život zbog ogromnog pritiska komšija jer je čuvao i brinuo se o preko 50 udomljenih pasa u svom domu. Na… »
"Više ti zlotvori ne mogu ništa": Potresne reči oca i majke na sahrani tragično preminulog Gorana (19) (foto)

"Više ti zlotvori ne mogu ništa": Potresne reči oca i majke na sahrani tragično preminulog Gorana (19) (foto)

Blic 24.09.2022
"Pozdravi, gore, na nebu, svog dedu, a mog oca. Pitaćete ko te poslao njemu, ovako rano. Reci mu, ne boj se, više ti zlotvori ne mogu ništa", poručio je otac Slobodan Boban Karanović na poslednjem ispraćaju svoga sina. Porodica tvrdi da su mladića… »
"Nisi opstao u ovom nakaradnom svetu": Sahranjen Goran (19), humani čuvar napuštenih pasa koji se ubio: "Mislio si da su svi…

"Nisi opstao u ovom nakaradnom svetu": Sahranjen Goran (19), humani čuvar napuštenih pasa koji se ubio: "Mislio si da su svi…

Blic 24.09.2022
Mnogobrojni meštani Pribora, Šibovske, Šereg Ilove i drugih sela oko Prnjavora ispratili su na večni počinak mladog zaštitnika životinja Gorana Karanovića (19) koji je sebi prekjuče oduzeo život. Goran se u četvrtak uveče obesio na imanju… »
Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu pretili? "Mama, neću preživeti"

Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu pretili? "Mama, neću preživeti"

Telegraf 24.09.2022
Goranova majka ga pronašla bez znakova života. Potresna vest o samoubistvu mladog humanitarca Gorana Karanovića uznemirila je javnost u čitavom regionu. Naime, devetnaestogodišnjak iz sela kod Prnjavora u Republici Srpskoj digao je ruku na sebe… »
"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu komšije pretile…

"Mama, ja neću preživeti sutrašnji dan": Goran se starao o napuštenim psima, a onda se obesio jer su mu komšije pretile…

Blic 24.09.2022
Potresna vest o samoubistvu mladog humanitarca Gorana Karanovića uznemirila je javnost u čitavom regionu. Naime, devetnaestogodišnjak iz sela kod Prnjavora u Republici Srpskoj, kako se saznaje, više nije mogao da izdrži pretnje komšija, policije i… »

Vesti dana »