Povezane vesti

Užas u Nišu: Muškarac izbo ženu, pa sebe, uviđaj u toku

Užas u Nišu: Muškarac izbo ženu, pa sebe, uviđaj u toku

Telegraf 24.09.2022
U bolnicu i Nišu primljene dve osobe sa povredama od noža. Policija u Nišu uhapsila je muškarca J.N. (40) koji je nožem izbo ženu S.S. (62), a zatim sebe, saznaje "Telegraf.rs". Pokušaju ubistva prethodila je svađa emotivnih partnera. Kako… »
"Čula sam zapomaganje i vrisku": Očevidac o jezivom pokušaju ubistva u Nišu

"Čula sam zapomaganje i vrisku": Očevidac o jezivom pokušaju ubistva u Nišu

Telegraf 24.09.2022
Muškarac se sumnjiči da je pokušao da prekolje svoju partnerku, a potom je digao ruku na sebe. Policija u Nišu uhapsila je muškarca J.N. (40) koji je nožem izbo ženu S.S. (62), a zatim sebe, saznaje "Telegraf.rs". Pokušaju ubistva prethodila je… »
Nova.rs: Muškarac u Nišu nožem izbo ženu, pa pokušao samoubistvo

Nova.rs: Muškarac u Nišu nožem izbo ženu, pa pokušao samoubistvo

N1 Info 24.09.2022
Muškarac J. N. (40) izbo je nožem ženu S. S. (62), a zatim sebe, objavio je portal Nova.rs. Pokušaju ubistva prethodila je svađa emotivnih partnera. Prema saznanjima portala Nova.rs, muškarac je prvo izbo ženu, pa sebe u Knjaževačkoj ulici… »
"Čula sam: Zapomaganje... Pritrčali smo, krv je šikljala" Komšinica izbodene žene iz Niša opisala jezive detalje, brat…

"Čula sam: Zapomaganje... Pritrčali smo, krv je šikljala" Komšinica izbodene žene iz Niša opisala jezive detalje, brat…

Blic 24.09.2022
Goran N. brat Jovana N. (40), koji se tereti da je u prepodnevnim časovima u svom domu u Nišu oštrim predmetom napao svoju dugogodišnju parnerku Svetlanu S. (62), a potom pokušao sebi da oduzme život, kaže da je jutros oko 6 časova napustio kuću… »
"On nije nasilnik, nisu bili u sukobu": Brat osumnjičenog Nišlije u šoku zbog krvavog napada

"On nije nasilnik, nisu bili u sukobu": Brat osumnjičenog Nišlije u šoku zbog krvavog napada

Telegraf 24.09.2022
Imali su stabilan odnos, nisu imali razmirice, nisu se sukobljavali, brat nije bio nasilan, niti ona. Ne znam šta se dogodilo i zbog čega, kaže brat osumnjičenog za pokušaj ubistva. Goran N. brat Jovana N. (40), koji se tereti da je u prepodnevnim… »
Muškarac u Nišu izbo partnerku, pa pokušao samoubistvo

Muškarac u Nišu izbo partnerku, pa pokušao samoubistvo

Radio 021 24.09.2022
Muškarac J. N. (40) izbo je nožem ženu S. S. (62), a zatim sebe. Pokušaju ubistva prethodila je svađa emotivnih partnera, objavio je portal Nova.rs. Prema saznanjima portala Nova.rs, muškarac je prvo izbo ženu, pa sebe u Knjaževačkoj ulici u… »
Muškarac (40) i žena (62) povređeni u pokušaju ubistva i samoubistva bili u emotivnoj vezi

Muškarac (40) i žena (62) povređeni u pokušaju ubistva i samoubistva bili u emotivnoj vezi

Niške vesti 24.09.2022
„Pacijentkinja ima posekontine na vratu, a pacijent ima dublju posekotinu vrata. Oboje su svesni, komunikativni, stabilnih vitalnih parametara, bez povrede velikih krvnih sudova vrata i nemaju povredu govornog organa“, saopštili su u UKC Niš. U… »
Krv šikljala na sve strane, čula sam zapomaganje! Komšinica ispričala detalje horora u Nišu: Držala sam joj glavu dok je…

Krv šikljala na sve strane, čula sam zapomaganje! Komšinica ispričala detalje horora u Nišu: Držala sam joj glavu dok je…

Kurir 24.09.2022
Žena S.S. (62) istrčala je krvava iz kuće u Knjaževačkoj ulici u Nišu, a njena komšika je odmah izašla na ulicu kada je čula zapomaganje. - U trenutku kad sam čula vrištanje i zapomaganje istrčala sam iz kuće, komšinica Dragana je već bila… »
Brat nišlije pronađenog prerezanog vrata u šoku zbog horora u njegovoj kući: Brat mi nije ni nasilnik, ni ona nije takva…

Brat nišlije pronađenog prerezanog vrata u šoku zbog horora u njegovoj kući: Brat mi nije ni nasilnik, ni ona nije takva…

Kurir 24.09.2022
U Knjaževačkoj ulici u Nišu danas se dogodio horor, kada je žena S.S. (62) krvava izletela iz kuće, a njen partner J.N. (40) pronađen prerezanog vrata u kući. Veruje se da je on napao nju, a onda pokušao da izvrši samoubistvo. Goran N., brat… »
Muž nožem izbo suprugu, pa sebi prerezao vrat

Muž nožem izbo suprugu, pa sebi prerezao vrat

Jugmedia 24.09.2022
Žena je pre oko sat vremena izašla krvava iz kuće u Knjaževačkoj ulici u naselju Durlan u Nišu. Odmah je pozvana policija, a kada su ušli u kuću videli su preklanog muža. Prema prvim informacijama, muškarac je nameravao da zakolje ženu, pa… »
Žena koju je izbo partner, pa sebi prerezao vrat zbrinuti u KC Niš: Svesni su i stabilni

Žena koju je izbo partner, pa sebi prerezao vrat zbrinuti u KC Niš: Svesni su i stabilni

Blic 24.09.2022
Žena koju je izbo partner, pa sebi prerezao vrat, nalazi se na ORL klinici u Nišu gde je hiriuški zbrinuta, saznaje "Blic" iz KC Niš. Njen partner se takođe nalazi tamo i trenutno ga zbrinjavaju. Povređena žena je 1960. godište i ima posekotinu… »
Muškarac izbo ženu pa sebe

Muškarac izbo ženu pa sebe

Niške vesti 24.09.2022
Niška policija je uhapsila osumnjičenog J.N. za pokušaj ubistva, a smatra se da je uzrok svađa partnera. Prema nezvaničnim informacijama muškarac je izbo sebe nakon pokušaja ubistva svoje partnerke. Žena je najpre danas oko 12.30 sati izašla… »
Žena i muškarac povređeni u Nišu

Žena i muškarac povređeni u Nišu

RTS 24.09.2022
Šezdesetdvogodišnja žena i četrdesetogodišnji muškarac povređeni su u Knjaževačkoj ulici u Nišu, saznaje RTS. Oko 12 sati u Knjaževačkoj ulici u Nišu komšije su prijavile da je na ulici viđena žena sa povredama. Žena (1960. godište) ima… »
Ovo je kuća u Nišu kojoj je muškarac izbo ženu, pa sebe: Komšije ugledale jeziv prizor

Ovo je kuća u Nišu kojoj je muškarac izbo ženu, pa sebe: Komšije ugledale jeziv prizor

Telegraf 24.09.2022
Očevici kažu da je ženi šikljala krv iz vrata i da su krvarenje pokušali da zaustave trenerkom i peškirom. S. S. (62) zadobila je teške telesne povrede kada je na nju danas, nakon svađe, nasrnuo njen partner J. N. (40), sa kojim je bila dve godine… »
Žena se pojavila sva krvava na kapiji: Horor scena u Nišu - muškarac izbo partnerku, pa sebe

Žena se pojavila sva krvava na kapiji: Horor scena u Nišu - muškarac izbo partnerku, pa sebe

Mondo 24.09.2022
Jeziva scena dogodila se u prepodnevnim časovima u Nišu. Jeziva scena dogodila se u prepodnevnim časovima u Nišu. Žena oblivena krvlju izašla je iz kuće u Knjaževačkoj ulici u naselju Durlan u Nišu, a kada je policija ušla u dom - zatekla je… »

Vesti dana »

Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Mijailović: Vučić pomaže Partizan, ali mu smeta vređanje kao čoveku

Sportski žurnal pre 46 minutajoš 39 povezanih
Potez koji je zbunio svet: Svi se pitaju, šta gledaju sudije?

Potez koji je zbunio svet: Svi se pitaju, šta gledaju sudije?

Večernje novosti pre 2 satajoš 24 povezane
Sile su ustuknule

Sile su ustuknule

Vesti online pre 47 minutajoš 17 povezanih