Povezane vesti

Olivera Kovačević: Oslobođenje RTS-a čeka glasanje građana, ali očito se to njima sviđa

Olivera Kovačević: Oslobođenje RTS-a čeka glasanje građana, ali očito se to njima sviđa

Radio 021 24.09.2022
"Oslobođenje RTS će sačekati glasanje građana, ali očito se to njima sviđa", kaže Olivera Kovačević. "Promenilo se vreme. Kada političar treba da dođe u emisiju, stranka određuje ko će da bude gost pa se dešava da u pet emisija zaredom… »
Olivera Kovačević: Sve što rade RTS i HRT čita se kao stav države

Olivera Kovačević: Sve što rade RTS i HRT čita se kao stav države

N1 Info 24.09.2022
Sve što Radio-televizija Srbije (RTS) i Hrvatska radio-televizija (HRT) rade nosi posebnu težinu u odnosu na privatne televizije, jer se to "čita" kao stav države, izjavila je u subotu u Rovinju novinarka i urednica na RTS Olivera Kovačević. Na… »
Olivera Kovačević: RTS će se osloboditi kada to građani budu izglasali

Olivera Kovačević: RTS će se osloboditi kada to građani budu izglasali

Pravda 24.09.2022
Deset godina sam radila politički talk show na RTS i paralelno bila urednica zabavnog programa javnog servisa, ali sam odustala od emisije iz dva razloga, rekla je novinarka Olivera Kovačević na panelu “TV maratonci” na Vikend Medija Festivalu u… »
Olivera Kovačević: RTS će se osloboditi kada to građani budu izglasali

Olivera Kovačević: RTS će se osloboditi kada to građani budu izglasali

Danas 24.09.2022
Deset godina sam radila politički talk show na RTS i paralelno bila urednica zabavnog programa javnog servisa, ali sam odustala od emisije iz dva razloga, rekla je novinarka Olivera Kovačević na panelu “TV maratonci” na Weekend Media Festivalu u… »

Vesti dana »