Povezane vesti

"Idem na poligraf, Kristijan i ja ćemo pričati na sudu": Goca besna zbog Golubovićeve izjave da je spavao sa njom: Neće da…

"Idem na poligraf, Kristijan i ja ćemo pričati na sudu": Goca besna zbog Golubovićeve izjave da je spavao sa njom: Neće da…

Blic 24.09.2022
Pevačica Goca Tržan u emisiji na televiziji K1 odgovorila je na prozivke učesnika "Zadruge" i bivšeg robijaša, Kristijana Golubovića. Naime, Kristijan je zbog sukoba sa Gocinim bivšim suprugom, Ivanom Marinkovićem, izjavio kako je imao intimne… »
Bilo je vulgarno i prostački, popričaćemo na sudu! Goca besna na Kristijana nakon njegove izjave da je spavao s njom

Bilo je vulgarno i prostački, popričaćemo na sudu! Goca besna na Kristijana nakon njegove izjave da je spavao s njom

Mondo 24.09.2022
Pevačica Goca Tržan prokomentarisala je izjavu Kristijana Golubovića da je navodno bio intiman s njom i poručila da je spremna da ide na poligraf. Pevačica Goca Tržan prokomentarisala je izjavu Kristijana Golubovića da je navodno bio intiman s njom… »
Ja sam spremna da idemo na poligraf Goca Tržan nije mogla da ostane imuna na tvrdnje Kristijana Golubovića: Pričaćemo na…

Ja sam spremna da idemo na poligraf Goca Tržan nije mogla da ostane imuna na tvrdnje Kristijana Golubovića: Pričaćemo na…

Alo 24.09.2022
Pevačica spremna da dokaže istinu. Pevačica Goca Tržan je u emisiji “Ako progovorim” na K1 televiziji odgovorila na insinuacije osuđivanog kriminalca i učesnika najgledanijeg rijalitija ,,Zadruga 6" Kristijana Golubovića. Nikola Todorović/Alo… »

Vesti dana »