Povezane vesti
Turisti u Grčkoj letos ostavili 20 milijardi dolara
Politika 25.09.2022
Atina sve popularnija otkako je proglašena najboljim evropskim gradom za održavanje konferencija. Od našeg dopisnika Atina – Leto u Grčkoj ove godine, može se reći, traje duže nego ikada. Temperatura oko 30 stepeni, plaže pune turista koji neretko, na… »
Turisti hrle u ovaj grad, svrstava se u najjeftinije: Letos ostavili 20 milijardi evra
Telegraf 25.09.2022
Atina je sve popularnija, otkako je proglašena za najbolji evropski grad za održavanje konferencija. Leto u Grčkoj ove godine, može se reći, traje duže nego ikada. Temperatura oko 30 stepeni, plaže pune turista koji neretko, na poslednje kupanje pred… »
Vesti dana »
U Beogradu već preko 30, a Pančevo gori na 33! Nestvaran presek temperatura u 9 sati, RHMZ za celu Srbiju upalio najviši stepen upozorenja
Blic pre 41 minutajoš 37 povezanih
BLOG UŽIVO Požar kod Magliča lokalizovan, na Stolovima pod kontrolom, vatra tokom noći prošla pored Šušare u Deliblatskoj peščari
Insajder pre 45 minutajoš 23 povezane
Vučić: Nova deonica auto-puta Kuzmin-Sremska Rača otvara se 15. oktobra
Serbian News Media pre 20 minutajoš 20 povezanih
Ministar Mali: Prijava za pomoć od 6.000 dinara od 7. septembra preko Uprave za trezor
Serbian News Media pre 50 minutajoš 18 povezanih



