Povezane vesti

Nezapamćeno ubistvo kod Golupca: Ašovom ubio muškarca nakon svađe u kući

Nezapamćeno ubistvo kod Golupca: Ašovom ubio muškarca nakon svađe u kući

Telegraf 25.09.2022
Osumnjičeni je rođen 1997. godine. Policiji je u Golupcu uhapsila A. M. (25) iz okoline ovog mesta, zbog postojanja osnova sumnje da je izvršio krivično delo ubistvo. On se sumnjiči da je sinoć, nakon svađe, u kući u okolini Golupca, 62-godišnjem… »
Mladić osumnjičen da je ubio majstora u Golupcu: Udario ga više puta ašovom po glavi

Mladić osumnjičen da je ubio majstora u Golupcu: Udario ga više puta ašovom po glavi

Telegraf 25.09.2022
Žrtva preminula u vozilu Hitne pomoći. Aleksandar M. (25) sumnjiči se da je sinoć oko 20 časova ubio Dragoslava S. (62) u selu Barič u okolini Golupca. Pretpostavlja se da je mladić bio pod dejstvom alkohola ili narkotika u vreme ubistva. Mladić… »
"Kad nema droge pretvori se u đavola!" Oglasio se otac ubice (25) iz Golupca - ispuštao je krike, bacakao se...

"Kad nema droge pretvori se u đavola!" Oglasio se otac ubice (25) iz Golupca - ispuštao je krike, bacakao se...

Mondo 25.09.2022
Ispovest oca mladića koji je ašovom ubio čoveka u Bariču kod Golupca. Ispovest oca mladića koji je ašovom ubio čoveka u Bariču kod Golupca. Uglješa M. (52) otac Aleksandra M. (25) iz Bariča kod Požarevca koji je ašovom u subotu uveče ubio… »
Nasilnik držao celo selo u strahu: Meštani Bariča uznemireni nakon što je mladić sa poternicom ubio ašovom nemoćnog…

Nasilnik držao celo selo u strahu: Meštani Bariča uznemireni nakon što je mladić sa poternicom ubio ašovom nemoćnog…

Kurir 25.09.2022
Dragoslav Stević (62) brutalno je ubijen u selu Barič u okolini Golupca u noći između subote i nedelje, kada ga je, kako se sumnja, komšija A. M. (25) nekoliko puta udario ašovom u glavu. Kako Kurir saznaje, zločinu je prethodila svađa, koja je… »
"Žena ga tukla i maltretirala, plašimo se njegovog ubice": Komšije o ubistvu ašovom kod Golupca - Imao je težak život!

"Žena ga tukla i maltretirala, plašimo se njegovog ubice": Komšije o ubistvu ašovom kod Golupca - Imao je težak život!

Mondo 25.09.2022
Meštani se oglasili o ubistvu muškarca ašovom. Meštani se oglasili o ubistvu muškarca ašovom. Dragoslava S. (62) ubio je u subotu, skoro tri puta mlađi komšija. Kako se sumnja njega je udarcima ašovom usmrtio Aleksandar M. (25) za kojim je… »
Uhvati ga neko ludilo i pretvori se u đavola Oglasio se otac ubice iz Golupca: Davio je i mene pre 4 dana, jedva sam povratio…

Uhvati ga neko ludilo i pretvori se u đavola Oglasio se otac ubice iz Golupca: Davio je i mene pre 4 dana, jedva sam povratio…

Kurir 25.09.2022
Moj je život zagorčan do kraja života. Nisam dobro. Ne smem da izađem iz kuće od sramote i stida jer sam otac ubice. Sve sam u životu dao za njega, nisam ovo zaslužio. Ovim potresnim rečima počinje svoju ispovest Uglješa Mišić (52) iz Bariča… »
Pomahnitali komšija mu smrskao glavu ašovom: Ovo je ubijeni majstor Marko iz Golupca (foto)

Pomahnitali komšija mu smrskao glavu ašovom: Ovo je ubijeni majstor Marko iz Golupca (foto)

Kurir 25.09.2022
Dragoslav S. (62), poznatiji pod nadimkom Majstor Marko, preminuo je sinoć u sanitetu na putu do bolnice, pošto mu je komšija A. M. (25) razbio glavu ašovom u njegovoj kući kod Golupca. Podsetimo, Dragoslav je bio omiljeni meštanin u selu, kome su… »
Tužna priča ubijenog majstora iz golupca: Ostao bez žene, sin otišao u inostranstvo, a ubio ga komšija sa poternice…

Tužna priča ubijenog majstora iz golupca: Ostao bez žene, sin otišao u inostranstvo, a ubio ga komšija sa poternice…

Blic 25.09.2022
Dragosalav Stević (62) koga je na kućnom pragu ašovom nasmrt pretukao poznanik Aleksandar Mišić (25), zvani Tota, bio je cenjeni majstor u golubačkom selu Barič, gde se i dogodilo ubistvo. Kako navode meštani Bariča, Dragoslav, koga su zvali… »
Majstor marka brutalno tukao ašovom do smrti: Ovo je osumnjičeni za ubistvo kod Golupca, celo selo ga se plašilo!

Majstor marka brutalno tukao ašovom do smrti: Ovo je osumnjičeni za ubistvo kod Golupca, celo selo ga se plašilo!

Kurir 25.09.2022
Dragoslav S. (62) brutalno je ubijen sinoć u mestu u okolini Golupca kada ga je komšija A. M. (25) nekoliko puta udario ašovom u glavu, a komšije su ispričale za Kurir da je osumnjičeni mladić od ranije poznat kao problematičan. Kako smo saznali… »
Policijska uprava Požarevac: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo

Policijska uprava Požarevac: Uhapšen osumnjičeni za ubistvo

Danas 25.09.2022
Policija je u Golupcu uhapsila A.M. (25) iz okoline tog mesta, zbog sumnje da je ubio muškarca (62), saopštila je danas požarevačka policijska uprava. Sumnjiči se da je sinoć u kući nakon svađe muškarcu (62) zadao više udaraca predmetom nalik na… »
Ovo je osumnjičeni za ubistvo u Golupcu: Mladić sa poternice ašovom nasmrt pretukao komšiju

Ovo je osumnjičeni za ubistvo u Golupcu: Mladić sa poternice ašovom nasmrt pretukao komšiju

Blic 25.09.2022
Aleksandar Mišić (25), zvani Tota, sumnjiči se da je sinoć oko 20 časova ubio Dragoslava Stevića (62) u okolini Golupca. Za uhapšenim Aleksandrom bila je raspisana poternica zbog drugog krivičnog dela. Aleksandar je pokojnom Dragoslavu, koga su… »

Vesti dana »