Povezane vesti

Iliev otkrio detalje pregovora sa pirlom: Evo za koliko manje novca je Italijan hteo u Partizan!

Iliev otkrio detalje pregovora sa pirlom: Evo za koliko manje novca je Italijan hteo u Partizan!

Hot sport 25.09.2022
Ivica Iliev je doskorošanji sportski direktor Partizana, a nakon odlaska sa funkcije, slobodan je da priča o nekim detaljima nezavršenih poslova. Jedan od njih je i velika želja crno-belih da na njihovo čelo dođe Andrea Pirlo, a nekadašnje krilo iz… »
Iliev: " Imam osećaj da su interesi da Partizanu bude loše, donosio sam odluke za pola minuta, žalim samo zbog jedne…

Iliev: " Imam osećaj da su interesi da Partizanu bude loše, donosio sam odluke za pola minuta, žalim samo zbog jedne…

Sportske.net 25.09.2022
Doskorašnji sportski direktor Partizana Ivica Iliev dao je opširan intervju za televiziju "Arena sport". Iliev je funkciju sportskog direktora u Partizanu obavljao sedam godina, a ovog leta napustio je Humsku. "Ja ću sve reći, ali neću spominjati… »
Pirlo želeo u Partizan za pet puta manje novca, ali...

Pirlo želeo u Partizan za pet puta manje novca, ali...

Sportske.net 25.09.2022
Doskorašnji sportski direktor Partizana Ivica Iliev otkrio je za televiziju "Arena sport" da je proslavljeni italijanski fudbaler, a sada trener Andrea Pirlo ovog juna bio veom blizu preuzimanja "crno-belih". Partizan je bio u kontaktu sa Italijanom, a… »
"Kanga nuđen Partizanu, Pirlo bio na korak od crno-belih": Ivica Iliev letos demantovao, a sada otkrio da je bilo i "dima i…

"Kanga nuđen Partizanu, Pirlo bio na korak od crno-belih": Ivica Iliev letos demantovao, a sada otkrio da je bilo i "dima i…

Večernje novosti 25.09.2022
NEKADAŠNJI SPORTSKI direktor Partizana, Ivica Iliev u razgovoru za "Arenu sport" otkrio je javnosti do sada nepoznate detalje, koji se tiču dolaska legendarnog Andree Pirla na klupu "parnog valjka". Foto arhiva VN Sportska štampa i mediji u Srbiji… »
Pirlo je hteo u Partizan, sedeo sam sa njim! Ivica Iliev se oglasio: Nudili mi Kangu umesto Lea, a za jednim žalim!

Pirlo je hteo u Partizan, sedeo sam sa njim! Ivica Iliev se oglasio: Nudili mi Kangu umesto Lea, a za jednim žalim!

Mondo 25.09.2022
Doskorašnji sportski direktor Partizana Ivica Iliev prvi put "otvorio dušu" posle odlaska iz kluba. Doskorašnji sportski direktor Partizana Ivica Iliev prvi put "otvorio dušu" posle odlaska iz kluba. Doskorašnji sportski direktor Partizana Ivica… »

Vesti dana »