Povezane vesti

"Tretirali su me gore od psa"! Ispovest Britanca koji je pušten iz zatvora u Donbasu: Rekli su mi da ću imati prelepu smrt

"Tretirali su me gore od psa"! Ispovest Britanca koji je pušten iz zatvora u Donbasu: Rekli su mi da ću imati prelepu smrt

Kurir 25.09.2022
Britanac Ejden Ejslin koga je Rusija oslobodila rekao je da su ga "tretirali gore od psa" i da su ga držali u samici pet meseci. On se vratio u Veliku Britaniju nakon što je bio u pritvoru mesecima nakon što su ga uhvatile snage koje podržava Rusija u… »
"Pevao sam rusku himnu svaki dan!" Ispovest muškarca zarobljenog u Ukrajini: "Rekao mi je da ću imati najlepšu smrt"

"Pevao sam rusku himnu svaki dan!" Ispovest muškarca zarobljenog u Ukrajini: "Rekao mi je da ću imati najlepšu smrt"

Mondo 25.09.2022
Oglasio se Britanac koji je bio u ruskom zarobljeništvu. Oglasio se Britanac koji je bio u ruskom zarobljeništvu. Ejden Aslin, Britanac koga su snage koje podržava Rusija zarobile u Ukrajini, kaže da je svakog jutra bio prisiljen da peva rusku himnu… »
Rusija i Ukrajina: Ratni zarobljenik koga je Moskva oslobodila „tretiran gore nego pas“

Rusija i Ukrajina: Ratni zarobljenik koga je Moskva oslobodila „tretiran gore nego pas“

BBC News 25.09.2022
Ejden Aslin kaže da je držan u samici pet meseci, gde je prebijan i izboden nožem. Britanac koga je Rusija oslobodila kaže da su se prema njemu „ophodili gore nego prema psu" i da je držan u samici pet meseci. Ejden Aslin vratio se u Britaniju… »
Rusija i Ukrajina: Ratni zarobljenik koga je Moskva oslobodila „tretiran gore nego pas“

Rusija i Ukrajina: Ratni zarobljenik koga je Moskva oslobodila „tretiran gore nego pas“

Južne vesti 25.09.2022
Britanac koga je Rusija oslobodila kaže da su se prema njemu „ophodili gore nego prema psu" i da je držan u samici pet meseci. Ejden Aslin vratio se u Britaniju pošto je mesecima bio zatvoren. Njega su u Ukrajini zarobile snage koje podržava Rusija… »

Vesti dana »