Povezane vesti
Sprečen šverc laptopova i parfema vrednih 55.000 evra
Politika 26.09.2022
Carinici su na prelazu Gradina sprečili pokušaj krijumčarenja novih laptop računara i francuskih parfema, čija je vrednost procenjena na oko 55.000 evra. Kako je saopštila Uprava carina, prekršaj je otkriven 23. septembra kada se na izlaznoj strani za… »
Sprečeno krijumčarenje parfema i računara vrednosti oko 55.000 evra
Jugmedia 26.09.2022
Carinici su 23. septembra ove godine na prelazu Gradina sprečili pokušaj krijumčarenja novih laptop računara i francuskih parfema, čija je vrednost procenjena na oko 55.000 evra. Prekršaj je otkriven kada se na izlaznoj strani za redovnu kontrolu… »
Carinici na Gradini zaplenili robu vrednu 55.000 evra – 55 francuskih parfema i 25 laptop računara
Euronews 26.09.2022
Carinici su u petak na prelazu Gradina sprečili pokušaj krijumčarenja novih laptop računara i francuskih parfema, čija je vrednost procenjena na oko 55.000 evra. Kako je saopštila Uprava carina, prekršaj je otkriven kada se na izlaznoj strani za redovnu… »
Vesti dana »

Završen protivdiverzoni pregled u NSRS, dojava o bombi lažna: Poslanici izglasali ostavku premijera Radovana Viškovića
Euronews pre 19 minutajoš 30 povezanih

Nestabilno vreme u Srbiji sa lokalnim nepogodama i najavom stabilizacije sutra
Naslovi.ai pre 4 minutajoš 50 povezanih

Peđa Mitrović pisao Nenadu Stefanoviću: "Politički motivisano neravnopravno postupanje"
N1 Info pre 2 satajoš 6 povezanih

Napad na "Družbu", obustavljen protok nafte ka Mađarskoj i Slovačkoj; ruska PVO oborila 45 drona tokom noći
RTS pre 1 satjoš 29 povezanih