Povezane vesti

Ubistvo porodice Đokić posle godinu dana još bez epiloga: Dokle je stigla istraga i zašto je otpužnica dva puta vraćana

Ubistvo porodice Đokić posle godinu dana još bez epiloga: Dokle je stigla istraga i zašto je otpužnica dva puta vraćana

Euronews 26.09.2022
Vlasnik menjačnice Goran Đokić iz Aleksinca, njegova supruga Gordana i ćerka Lidija ubijeni su 26. septembra prošle godine, a godinu dana kasnije slučaj nije dobio konačan epilog. Istraga zločina koji je uznemirio javnost i dalje traje, a… »
"Da mi je samo moju Liku ostavio, šta sam izgubila zbog prokletih para": Majka ubijenog Gorana Đokića i godinu dana nakon…

"Da mi je samo moju Liku ostavio, šta sam izgubila zbog prokletih para": Majka ubijenog Gorana Đokića i godinu dana nakon…

Blic 26.09.2022
Stojanka Đokić, koja je pre tačno godinu dana ostala bez sina Gorana (57), snaje Gordane (56) i unuke Lidije (25), pošto ih je, kako se sumnja, ubio i spalio njihov rođak iz sela Moravac kod Aleksinca Goran Džonić, kaže da teško podnosi dane bez… »
„Idem jednu ribu da upecam“ u noći ubistva Đokića Goran Džonić neočekivano krenuo na pecanje iako se tek vratio iz…

„Idem jednu ribu da upecam“ u noći ubistva Đokića Goran Džonić neočekivano krenuo na pecanje iako se tek vratio iz…

Blic 26.09.2022
U noći između 26. i 27. septembra prošle godine u kojoj je ubijena tročlana porodica Đokić iz Aleksinca, prvoosumnjičeni za težak zočin Goran Džonić neočekivano je krenuo na pecanje, iako se neposredno pre toga vratio iz ribolova. Ponovni… »
Džonićev sin glavna prekretnica za podizanje optužnice: Godinu dana od surovog ubistva porodice Đokić i dalje nema…

Džonićev sin glavna prekretnica za podizanje optužnice: Godinu dana od surovog ubistva porodice Đokić i dalje nema…

Kurir 26.09.2022
Jedan od najmonstruoznijih zločina u niškom kraju dogodio se na današnji dan pre tačno godinu dana kada su brutalno likvidirani vlasnik menjačnice Goran Đokić, njegova supruga Gordana i ćerka Lidiija. Ko je kriv za ubistvo porodice Đokić i dalje… »
"Džonić je mnoge uvukao u začarani krug laži" Advokat za Kurir TV: Zbog monstruoznog zločina očekujem doživotnu robiju!

"Džonić je mnoge uvukao u začarani krug laži" Advokat za Kurir TV: Zbog monstruoznog zločina očekujem doživotnu robiju!

Kurir 26.09.2022
Jedan od najmonstruoznijih zločina u niškom kraju dogodio se na današnji dan pre tačno godinu dana kada su brutalno likvidirani vlasnik menjačnice Goran Đokić, njegova supruga Gordana i ćerka Lidiija. Osumnjičeni Goran Džonić sve vreme negira… »
Idem jednu ribu da upecam: Ono što je Džonić uradio na dan ubistva Đokića ledi krv u venama! Kamere sve snimile!

Idem jednu ribu da upecam: Ono što je Džonić uradio na dan ubistva Đokića ledi krv u venama! Kamere sve snimile!

Kurir 26.09.2022
Goran Džonić je prisustvovao bdenju tokom kojeg je bio, po rečima komšija, „bled kao mrtvak“. Jedan od najmonstruoznijih zločina u niškom kraju dogodio se pre tačno godinu dana kada su brutalno likvidirani vlasnik menjačnice Goran Đokić… »

Vesti dana »