Povezane vesti
Ujedinjeni protiv kovida: Ponižavajući Pravilnik o solidarnoj pomoći Lekarske komore Srbije
Danas 26.09.2022
Novo/staro rukovodstvo LKS, bez trunke stida, nastavlja sa direktnim ponižavanjem i vređanjem inteligencije svih svojih kolega, ocenili su iz udruženja „Ujedinjeni protiv kovida“, povodom novog Pravilnika o solidarnoj pomoći Lekarske komore Srbije (LKS)… »
UPK o Pravilniku LKS: Sramota, deci preminulih lekara samo 40.000 rsd godišnje
N1 Info 26.09.2022
Udruženje lekara ’’Ujedinjeni protiv kovida’’ (UPK) je saopštilo da su prošle nedelje svi lekari članovi Lekarske komore Srbije (LKS) obavešteni o novom Pravilniku o solidarnoj pomoći članovima LKS i članovima njihovih užih porodica, u kome između… »
Vesti dana »

Studenti i građani u Beogradu i Novom Sadu obeležavaju godišnjicu Oluje
Beta pre 1 satjoš 28 povezanih

Tužilac Nenadić: Ne komentarišem izjave političara, tužilaštvo postupa po propisima
Beta pre 3 satajoš 18 povezanih

Građani su prepoznali ko radi i ko je posvećen razvoju Kosjerića: Prva izjava Žarka Đokića nakon što je ponovo izabran za predsednika opštine - danima unazad ovaj čovek trpeo je pritisak i nasilje blokadera (FOTO)(VIDEO)
RINA pre 7 minutajoš 36 povezanih

Tramp najavio posetu Vitkofa Rusiji i moguće sankcije zbog Ukrajine
Naslovi.ai pre 11 satijoš 27 povezanih

U Zagrebu održan antiratni skup povodom Oluje: „Zločini su odgovornost svih nas“
Nova pre 9 satijoš 22 povezane