Povezane vesti

Šešelj u Beogradu odbio da ga sasluša haški tužilac

Šešelj u Beogradu odbio da ga sasluša haški tužilac

Slobodna Evropa 27.09.2022
Lider desničarske Srpske radikalne stranke (SRS) Vojislav Šešelj odbio je 27. septembra saslušanje u Beogradu pred tužiocem Mehanizma za međunarodne krivične sudove. Šešelj je u maju dobio poziv za saslušanje mehanizma koji je pravni naslednik… »
Šešelj kaže da ponovo hoće da mu sude u Hagu zbog knjiga: Jednu stvar im neću dozvoliti

Šešelj kaže da ponovo hoće da mu sude u Hagu zbog knjiga: Jednu stvar im neću dozvoliti

Telegraf 27.09.2022
Šešelj je naveo da je, što se njega tiče, suđenje u Hagu pravosnažno završeno i da samo on ima pravo na zahtev za reviziju. - Odlučio sam da sve haške dokumente iz mojih predmeta objavim, već sam objavio oko 50 knjiga dokumenata - kazao je… »
Šešelj odbio saslušanje haškog tribunala: Kod mene nijedan svedok šamar nije dobio

Šešelj odbio saslušanje haškog tribunala: Kod mene nijedan svedok šamar nije dobio

Politika 27.09.2022
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu po nalogu Mehanizma haškog tribunala, jer, kako je rekao, njegovoj pravnoj savetnici Vjerici Radeti nisu dozvolili da uđe s njim… »
Šešelj odbio da bude saslušan

Šešelj odbio da bude saslušan

Telegraf 27.09.2022
Nisu dozvolili da Vjerica Radeta uđe sa njim. Predsednik SRS-a Vojislav Šešelj odbio je da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu, jer, kako je rekao, njegovoj pravnoj savetnici Vjerici Radeti nisu dozvolili da uđe s njim. Vojislav Šešelj je… »
Šešelj odbio saslušanje zato što Radeti nije dozvoljeno da prisustvuje

Šešelj odbio saslušanje zato što Radeti nije dozvoljeno da prisustvuje

N1 Info 27.09.2022
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj odbio je da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu po tužbi Haškog tribunala za nepoštovanje tog suda, jer kako je rekao, haško tužilaštvo nije dozvolilo da saslušanju prisustvuje njegov… »
Šešelj odbio saslušanje Tužilaštva Haškog tribunala

Šešelj odbio saslušanje Tužilaštva Haškog tribunala

Insajder 27.09.2022
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu po tužbi Haškog tribunala za nepoštovanje tog suda jer, kako je rekao, haško tužilašvo nije dozvolilo da saslušanju prisustvuje… »
Šešelj odbio da bude saslušan: Lider radikala otkrio zašto neće izaći pred haške istražitelje

Šešelj odbio da bude saslušan: Lider radikala otkrio zašto neće izaći pred haške istražitelje

Pravda 27.09.2022
Predsednik SRS Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu. Kako je rekao, on je odbio saslušanje jer njegovoj pravnoj savetnici Vjerici Radeti nisu dozvolili da uđe s njim. Šešelj je po izlasku iz zgrade suda… »
Šešelj odbio da bude saslušan

Šešelj odbio da bude saslušan

RTV 27.09.2022
BEOGRAD - Predsednik SRS Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu, jer, kako je rekao, njegovoj pravnoj savetnici Vjerici Radeti nisu dozvolili da uđe s njim. Šešelj je po izlasku iz zgrade suda kazao da nije… »
Šešelj zbog Radete odbio da bude saslušan u Specijalnom sudu

Šešelj zbog Radete odbio da bude saslušan u Specijalnom sudu

Radio 021 27.09.2022
Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu po tužbi Haškog tribunala za nepoštovanje tog suda. Kako je rekao, on je to odbio jer haško tužilaštvo nije dozvolilo da saslušanju… »
Šešelj: Zbog knjiga hoće ponovo da mi sude u Hagu

Šešelj: Zbog knjiga hoće ponovo da mi sude u Hagu

IndeksOnline 27.09.2022
BEOGRAD – Predsednik Srpske radikalne stranke Vojislav Šešelj izjavio je danas da Tribinal u Hagu hoće ponovo da mu sudi zbog njegovih knjiga. “Odlučio sam da sve haške dokumente iz mojih predmeta objavim, već sam objavio oko 50 knjiga… »
Šešelj odbio da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu

Šešelj odbio da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu

Euronews 27.09.2022
Predsednik SRS Vojislav Šešelj odbio je danas da bude saslušan u Specijalnom sudu u Beogradu, jer, kako je rekao, njegovoj pravnoj savetnici Vjerici Radeti nisu dozvolili da uđe s njim. Šešelj je po izlasku iz zgrade suda kazao da nije pristao da… »

Vesti dana »