Povezane vesti

Gordan Petrić odlučio da promeni golmana: Možda zaigra i Andrija Pavlović – lepo je slikati se sa trofejom! (video)

Gordan Petrić odlučio da promeni golmana: Možda zaigra i Andrija Pavlović – lepo je slikati se sa trofejom! (video)

Hot sport 27.09.2022
Sutra će igrati duel u okviru Kupa Srbije. Trener Partizana Gordan Petrić, odražao je konferenciju pred utakmicu šesnaestine finala Kupa Srbije, koju Partizan igra u sredu protiv ekipe Radničkog iz Sremske Mitrovice. On je pričao o situaciji u SD… »
Petrić: Odloženi mečevi došli na naplatu, nećemo biti kompletni protiv Radničkog

Petrić: Odloženi mečevi došli na naplatu, nećemo biti kompletni protiv Radničkog

Sportski žurnal 27.09.2022
Partizan će sutra od 15 sati gostovati ekipi Radničkog u Sremskoj Mitrovici u meču šesnaestine finala Kupa Srbije. Trener Partizana Gordan Petrić izjavio je da su crno-beli spremni za duel sa Radničkim u Sremskoj Mitrovici u meču šesnaestine… »
Petrić pred Kup: Odložene utakmice su sada došle na naplatu

Petrić pred Kup: Odložene utakmice su sada došle na naplatu

N1 Info 27.09.2022
Trener Partizana Gordan Petrić rekao je da ekipa neće biti u punom sastavu zbog odsustnih reprezentativaca, ali da će izvesti najjači tim u predstojećoj utakmici šesnaestine finala Kupa protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice pošto to takmičenje… »
Petrić pred Kup: Odložene utakmice su sada došle na naplatu

Petrić pred Kup: Odložene utakmice su sada došle na naplatu

Sport klub 27.09.2022
Trener Partizana Gordan Petrić rekao je da ekipa neće biti u punom sastavu zbog odsustnih reprezentativaca, ali da će izvesti najjači tim u predstojećoj utakmici šesnaestine finala Kupa protiv Radničkog iz Sremske Mitrovice pošto to takmičenje… »
Da sam ja bio trener, to se ne bi dogodilo! Petrić pričao o Partizanu, pa spomenuo JSD: "Neka se jave"

Da sam ja bio trener, to se ne bi dogodilo! Petrić pričao o Partizanu, pa spomenuo JSD: "Neka se jave"

Mondo 27.09.2022
Trener Partizana pričao je o stanju u klubu, predstojećim mečevima, ali i dešavanjima u JSD. Trener Partizana pričao je o stanju u klubu, predstojećim mečevima, ali i dešavanjima u JSD. Partizan igra meč u Kupu Srbije, Gordan Petrić je uoči tog… »
Petrić o sukobu SD i FK Partizan: Da pomognem? Neka se jave

Petrić o sukobu SD i FK Partizan: Da pomognem? Neka se jave

Sport klub 27.09.2022
Upitan o odluci rukovodstva fudbalskog kluba da uslovno istupi iz Jugoslovenskog sportskog društva Partizan, Petrić je rekao da bi "svi trebalo da sednu i da se dogovore", ali da njega zanima svlačionica, teren i utakmica. „Igračima sam dao sliku… »
Petrić pričao o haosu u SD Partizan: Neka se jave ako misle da mogu da pomognem – siguran sam da su dovoljno pametni!

Petrić pričao o haosu u SD Partizan: Neka se jave ako misle da mogu da pomognem – siguran sam da su dovoljno pametni!

Hot sport 27.09.2022
Ovo je njegov stav. Fudbaleri Partizana odigraće u sredu utakmicu 1/16 finala Kupa Srbije protiv ekipe Radničkog iz Sremske Mitrovice. Povodom toga, medijima se obratio trener crno-belih Gordan Petrić, koji je pored priiče o utakmici, upitan da… »
Petrić pred izazov u Kupu: Nećemo se opustiti, spremni smo za Radnički

Petrić pred izazov u Kupu: Nećemo se opustiti, spremni smo za Radnički

Euronews 27.09.2022
Trener fudbalera Partizana Gordan Petrić izjavio je da su "crno-beli" spremni za duel sa Radničkim u Sremskoj Mitrovici u meču šesnaestine finala Kupa Srbije. Partizan će sutra od 15 sati (Arena 1 Premium) gostovati ekipi Radničkog u Sremskoj… »

Vesti dana »